אקשן מעבדה בידור מרץ 2016 פיקוח

האנשים האדיבים ב- Action Lab Entertainment סיפקו ל- Comiclist את פיקוחם לקומיקס ומוצרים אחרים שהופיעו בתצוגה המקדימה של ינואר 2016, שתוכננו לספינה החל מרץ 2016.
מערכת דירוג חדשה:
ה: מתאים לכולם
ת: מתאים לגילאי 9 ומעלה
T: לקוראים מגיל 12 ומעלה
T+: עבור קוראי נוער מבוגרים ומבוגרים
מ: קוראים בוגרים 18+

מעבדת פעולה: כלב הפלא מספר 1

סופרים (ים): ויטו דלסנטה וסקוט פוג
שם האמן: רוזי היגינס וטד ברנדט
אמן כיסוי: ים: עטיפה א-רוזי היגינס וטד ברנדט; שער B- מרקוס וויליאמס, כיסוי C- “ספר צביעה” מאת ניל אדמס, כיסוי D- “כיסוי תמריץ קמעונאי” מאת ניל אדמס וביל בלנקנפיפיה

במשך חמש שנים הקוראים התבוננו בלוגו הבידור של מעבדת האקשן ותהו, “מיהו הכלב הזה עם חבילת הסילון?” תוהה יותר! הסיפור שמעולם לא חשבת שיסופר הוא עכשיו כותרת חודשית מתמשכת כמעבדת אקשן, כלב הפלא, מגיעה למדפי קומיקס בכל מקום! עם אמנות של הנסיכות: רייבן, צוות נסיכת הפיראטים של רוזי היגינס וטד ברנדט וסיפור של יוצר שותף סטריי ויטו דלסנטה והחדש סקוט פוג, זה התואר לצעירים וזקנים כאחד! כיסוי וריאנט מאת מרקוס וויליאמס (חתולי גיבור) מוגבל ל 1500 עותקים!

32 pgs./ e / fc
כיסוי A&C $ 3.99, כיסוי B $ 4.99, תמריץ קמעונאי Cover D

ער מס ‘4

סופרים: סוזן בנוויל
שם האמן: בריאן הס
אמן שערות: בריאן הס

Regn ו- Gremon מאגדים כוחות כדי לרפא את הפצעים על פני כדור הארץ, אך גרמון הוא במצוקה כאשר הוא לומד את גורלו האולטימטיבי. פיקאר וצ’יי הם יותר ממצוקה כאשר הם נבגדים על ידי בעל ברית שמוביל אותם היישר אל מלכודת הברון. כיסוי וריאנט מדהים של מייקל מיין מוגבל ל -1,500 עותקים!

32 pgs./ e / fc
3.99 $ (רג ‘), $ 4.99 (var.)

ערה #0 יום קומיקס בחינם יום קומיקס

סופרים: סוזן בנוויל
שם האמן: בריאן הס
אמן שערות: בריאן הס

בפריקוול זה לסדרה המתמשכת, רגן לומדת להשתמש בכוחותיה, ומסתבכת, עם צוער עמית, ג’ופין, בכוכב האימונים של דולה, אקסטררה, בעוד צ’יי מציל את פיקאר הצעיר מאספסוף זועם.

32 עמ ‘. / E / FC
חינם (רג ‘)

Bigfoot – חרב האדמה מספר 4

סופר (ים): ג’וש ס. הנמן
שם האמן: אנדי טיילור וטמרה בונוויליין
אמן כיסוי: אנדי טיילור וטמרה בונוויליין
אמן כיסוי וריאנט: ליאם פרנסיס וולש

Bigfoot ו- Bagworm מוצאים את עצמם אבודים בג’ונגל המוות ובכיסאותיו של הצופה הקטלני ביותר של הגלקסיה, ליאוננס הבלתי פוסק! חשוב מכך, תולעת Bag מגלה מדוע ביגפוט הובא לכוכב הלכת הזר … ומדוע יש לעצור אותו בכל מחיר! כיסוי וריאנט מאת ליאם פרנסיס וולש, מוגבל ל -1,500 עותקים!

32 pgs./ t / fc
3.99 $ (רג ‘), $ 4.99 (var.)

איש ג’ינג’רד מספר 2

סופר (ים): ברוקטון מקיני
שם אמנים: סרחיו ריוס
אמן העטיפות: סרחיו ריוס ומרסלו קוסטה, דן מנדוזה (וריאנט)

“נחשו מי אצווה?!” איש ג’ינג’רד חוזר על מסע הרג עקוב מדם וזה תלוי בבריסטה פיסטית בשם קיילה כדי לעצור אותו. אבל עם ערימה של גופות מתות בעקבותיו, האם מישהו יכול לעצור את ילד הבצק הלוי? ומי המיני-ג’ינג’ים, ומדוע יש אז d@$ m רבים מהם?!

32 pgs./ m / fc
3.99 $, גרסאות $ 4.99 (דן מנדוזה גרסה)

חתולי גיבור – חצות מעל העיר הכוכבים TPB

סופרים: קייל פוטקמר
שם האמן: אלכס אוגל
אמן שערות: אלכס אוגל
דיו: אלכס אוגל
צבעים: אלכס אוגל
מכתבים: אלכס אוגל

עולם חצות נחשף. מעריצי חתול הגיבור מתחזקים חזק! זו עיר מהממת כפי שמעולם לא ראית אותה לפני כן. האפוטרופוס המסתורי שלנו נמצא על הטרוף ועימות עם המלך העורבי הרודני הוא בלתי נמנע. אוסף את כל שלושת הגיליונות של הסדרה המקורית.

96 pgs./ e / fc
11.99 $

בית המונטרסור מספר 2

סופר (ים): אנריקה ג’אנג, המבוססת על דמויות שנוצרו על ידי אדגר אלן פו
שם האמן (ים): ג’ייסון סטרוץ
אמן שערות: ג’ייסון סטרוץ

אדנה פורטונאטו היא היורשת היחידה ששרדה בשתי משפחות גדולות: שבט פורטונאטו ובית מונטרסור. תנאי האחוזה מכתיבים שהיא חייבת להתגורר בבית משפחתה לתקופה של חודש או אחר מאבדים את טענתה לארצות פורטונאטו ומונטרסור. אדנה עדיין צריכה לפגוש את האפוטרופוס שלה, הרוזן האניגמטי מונטרסור, אך מבולבל בוהה מהצללים, ואזהרה לוחשת במהלך ביקור אצל סבתה החולה, להוביל את אדנה לתהות אם היא רוצה חלק מהבית של המונטרסור בחנות ו נקמה מושחתת ממשיכה בסרט ההמשך החדש הזה לסיפור הקלאסי של אדגר אלן פו, “Cask of Amontillado.”

32 pgs./ t / fc
3.99 דולר

אני, קוסם מס ‘2

סופר (ים): גארי טרנר
שם האמן: מל בונטרגר
שם הצבעוני (ים): אדי-סוואן
אמני כיסוי ראשי: ג’ומארו קינדרד
גרסת אמן העטיפה A: Dawid Strauss & Eddy-Swan

לתחום של קסם ופראות מגיע ילד מסתורי שטוף לחוף. הוא ניצול בודד. התיידד עם חניך מאגי, המנטור המוזר שלה וגולם מתכת, יחד הם התקווה היחידה של קאי להישאר בחיים מספיק זמן להצלה. הכן את עצמך ל- D2nullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.