הנאה מעבדת פעולה מאי 2015 פיקוח

האנשים האדיבים במעבדת האקשן ההנאה סיפקו את קומיקליסט את פיקוחם לקומיקס כמו גם מוצרים אחרים שהופיעו בתצוגה מקדימה של מרץ 2015, שנקבעו לספינה החל מאי 2015.

אשת אירו מספר 1

סופר (ים): Dewayne Feenstra
שם האמן: אקסור אניה
אמני כיסוי: אקסור אניה וחואן פול רייבינג (רג); ג’ואל גומז ובת סוטלו (var)

בתור Aero-Girl, ז’קלין מקנזי היא המגן של פוקסביי. בתור הצדדי לקרב ג’ק, אביה, חייה לא היו יכולים להיות טובים יותר; עם זאת קטסטרופה נמצאת ממש מעבר לפינה! האם היא תהיה מוכנה להגן על עירה מפני הרוע של ד”ר צ’ימרה כמו גם על צבא האנימציה שלו? האם אוויר-ילדה יכולה להיות הגיבור שהיא (ואביה) תמיד.

32 PGS./ALL AGES/ FC $ 3.99/ $ 4.99 גרסה

מעבר למערב עמוק כרך 1

סופר (ים): אלכס קין
שם האמן: רחל בנט
אמנית שערות: רחל בנט

במשך למעלה ממאה שנה, מירוצי החיות של ארבע הממלכות חיו זה לצד זה בהפוגה לא נוחה. עם זאת, כאשר המחלוקת מצתה בצפון, בריתות ישנות מסכנות את העולם לשלחת את העולם לכאוס. התנסו בתחילת הפנטזיה האגדית של כל הגילאים בכרך הראשון שנאסף הראשון!

80 pgs./ כל הגילאים/ FC 9.99 $

גרונק: סיפור מפלצת כרך 4 TPB

סופרת (ים): קייטי קוק
שם האמן: קייטי קוק
אמנית שערות: קייטי קוק

הנפח האחרון והצבעוני המלא של הקומיקס הבולט של קייטי קוק, גרונק! הפרק החדש הזה מעולם לא היה מודפס לפני כן, כמו גם נוגע למעבדת האקשן כספר חדש של המותג! ציית לגרונק כמו גם בהרפתקאות חבריה לשנה אחת יותר מטופשת, מהנה ומוזרה. כמו חתולים? לספר זה יש אותם. כמו כלבים? יש לנו גם כאלה. כמו מפלצות קטנות ידידותיות לסביבה? אל תסתכל עוד יותר, גילית את הספר החדש המועדף עליך!

64pgs./all Ages/ fc 9.99 $

ילדים מהשולחן העגול מספר 1

סופר (ים): רוברט טינל
שם האמן (ים): ברנדון פריימים (P) אינקר: בריאן פריימה (i)
אמן כיסוי (ים): עיפרון: ברנדון פריימה אינקר (P): בריאן פריימה (i)

היוצר רוברט טינל חוזר לעולם סרטו הבולט, צעירי השולחן העגול. קווין הוא צעיר מוסד אמצעי טיפוסי שמגלה את עצמו באופן בלתי צפוי במפגש עם הקוסם האגדי מרלין – כמו גם ממצא שיש לו גורל הכולל את חרבו של המלך ארתור, אקסקליבור, כמו גם סיכון קשה בסוג האויב הגדול ביותר של המלך!

32 pgs./all Ages / fc $ 3.99

אגוז מוסקט מס ‘3

סופר (ים): ג’יימס פ. רייט
שם האמן: ג’קי קרופטס
אמן שערות: ג’קי קרופטס

סתיו, חלק 3: “ממה שנשים עשויות.” בובי בנסון כמו גם חברים טובים טורפים את פרגי כמו גם הבראוניז הבלתי חוקי של קסיה, כמו גם מגלים שיש להם השפעה שונה לחלוטין מכל סוג של ציפוי. בינתיים, פופי לומד משהו מפוכח על האגוז מוסקט בו השתמשו. האם זה יספיק לה לעצור את המשחק?

32 pgs./ כל הגילאים/ FC $ 3.99

עין פיראטית: גולה מגלות TPB

סופר (ים): יאשיה גרהן
שם האמן: קרל יונדר
אמן שערות: קרל יונדר

הפיראט לשעבר סמיטי מסתגל לבסוף לחייו החדשים כבלש להשכרה כאשר יריב ותיק מוריד הכל. עכשיו סמיטי יידרש לגלות בדיוק כמה רחוק הוא ילך להישאר בחיים, לאחזר את מה שהוא איבד וגם לנקום.
אוסף את עין הפיראטים המוערכת בביקורת: הוגלה מהגלות מספר 1-4.

128 pgs./teen/ fc 14.99 $

חסר נסיכה: נסיכת הפיראטים TPB

סופר (ים): ג’רמי וויטלי
שם האמן: רוזי היגינס, טד ברנדט
אמן כיסוי: ים: רוזי היגינס, טד ברנדט

המהדורה הכוללת שנאספה של Princless: נסיכת הפיראטים. אדריאן הייתה במנוסה כמו גם פועלת להצלת אחיותיה, אולם כשהיא מגלה נסיכה אחת נוספת שננעלה במגדל, היא מקבלת החלטה להעיף אותה! עם זאת, רייבן שינגטאו, ילד מלך הפיראטים, הוא הרבה יותר קומץ שאדריאן אולי ציפתה אי פעם. לפני שהיא מבינה את זה, אדריאן יוצאת לחוויה מערבולת לחוות הנקמה של רייבן לנקמה!

128 pgs./teen/ fc 14.99 $

TPB Stray

סופרים: ויטו דלסנטה
שם האמן: שון איזאקה
אמן צבעים: רוס קמפבל כמו גם סיימון גו
אמן שערות: דין הספיל

איסוף המיני-סדרה הלהיט, סטריי מספר את סיפורו של רודני וולר, הבין הצדדי לשעבר כ”הרוטווילר “. כאשר המנטור שלו, הדוברמן, נרצח, רודני צריך לבחור אם הוא מעוניין לחזור לעולם הכפסות כמו גם למסכות, ואם כן, את מי שהוא רוצה להיות. שער של זוכה פרס אמי, דין הספיל (השועל)! אוסף תועה מספר 1-4.

128 pgs./teen/ fc 14.99 $

VAMPLETS: משתלת כאב ראש מספר 3 (מתוך 6)

סופר (ים): גיי מידלטון כמו גם דייב דוונץ ‘
שם האמן (ים): AMADA CORONADO (P), DAVID DWONCH (I) הוצאות Blankenship (C)
אמנית שערות: אמנדה קורונאדnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.