רובי מוגבר פציעה מוביל לטיפול כירורגי בעמוד השדרה בחירום עבור כוכב Batwoman

רבים מהריבית ששולמו לסדרת Batwoman הקרובה של CW מתמקדת במיקומו ב- Arrowverse הגדול יותר. עם זאת, בעוד שהתמקדנו בזה, כוכב הסדרה רובי גדל חווה פציעה כמו גם נאלצתי לקבל ניתוח עמוד שדרה חירום. כמו גם הפציעה התרחשה מאז שרובי גדל מנסה להיות הכי טוב שקתי קיין שהיא יכולה להיות. בפרסום באינסטגרם, שתוכלו לראות בתחתית הפוסט הזה, הסבירו את הפציעה שלה עם מעט פרטים על איך זה קרה. “אני … אני מקצית שני דיסקים שעושים פעלולים,” היא הלחנה באינסטגרם, “והם היו קרובים לנתק את חוט השדרה שלי.” היא מסבירה להיות סובלים מכאבים כרוניים עם זאת, גם היא לא מסוגלת לחוש את זרועותיה.

זו לא הפעם הראשונה שהגדילה רובי שעברה טיפול כירורגי בעמוד השדרה להציע עם פציעה. בינואר 2018, על פי אנשים, הכוכבת גילתה את עצמה מרותקת לכיסא גלגלים במהלך ההבראה שלה לאחר הניתוח האחרון שלה. היא שיתפה את החדשות האלה בטוויטר, לפני שהיא מחקה את חשבונה במבול של שונאי מעריצים של באטוומן מטרולים שמנסה לייצר התנגשות לטריילר Batwoman. גדל כמובן מ”נושא עמוד השדרה “שפקד אותה במשך שנים. הפיזיותרפיה שלה באותה תקופה הייתה זקוקה לה כדי להישאר פעילה, ומשמעה שהיא תיראה עם מקל כמו גם בכיסאה בציבור. כמו כן, בתמונה היא הראתה את המסר הקודם הזה, היא השתמשה בחולצת טריקו שבדקה “עופרת נשית חזקה”.

רובי מוגבר לפגיעה פעלולים כמו גם טיפול כירורגי בעמוד השדרה הוא משהו של מסורת עטלף

תמונה דרך DC Comics

באינסטגרם פרסום רובי גברה משותפת על פציעתה כמו גם ניתוחי עמוד השדרה, היא הודתה לד”ר בריי שניתן לראות בסרטון שלהלן. השחקן שיתף הערכה ל”כל מה שעשית, כמו שאפשר לי להמשיך לעבוד כמו גם לעשות את מה שאני אוהב. אני לצמיתות בחוב שלך. ”

כמו כן, היא העירה כי היא נתנה לטיפול הכירורגי לצלם מתוך סקרנות. כמו כן, היא התבדחה שזה היה מאז שפרק האנטומיה של גריי בו רופאים השאירו במכוון מגבת בחולה. ובכל זאת, מוגברת כל כך מוקדשת לתפקידה החדש, עד שהיא סיכנה שיתוק כדי לספק את סוג הפעולה האינטנסיבית שעובדי העטלפים האמיתיים רוצים לראות. וכפי שכל סוג של מעריץ באטמן יודע, קושי בעמוד השדרה הוא חלק מהשטח.

גבו של ברוס וויין בסופו של דבר נפגע בידי ביין. זה התרחש בשני “האביר האפל” של כריסטופר נולן עולה כמו גם בקשת הקומיקס של נייטפל שהשפיעו עליו. בסיפורים ההם, בזכות קסם הבדיון, ברוס וויין התגבר על פציעתו שוב בתור את חליפת החלבון. ובכן, הפגיעה של רובי רוז כמו גם טיפול כירורגי בעמוד השדרה אינם חומר הבדיון. היא באמת עשתה את הניידות שלה במסע של עטלף-צדק, כמו שהיא באמת תתאושש כדי לתרום את ההתאמה שוב. למרות כל הריבית ששולמה לאוהדים שרוצים להפוך את באטוומן לדבר שלילי, יש הרבה מאיתנו כאן נרגשים לסדרה. כעת, אנו מודים גם כי עלייה בסדר, כמו גם מסוגלים להמשיך לבעוט בתחת בקוסט של עטלף “מושלם”.

אזהרה: סרטון זה כולל תמונות של הטיפול הכירורגי בפועל כמו גם יכול להיות גרפי עבור חלקם.

היא כבר לא בטוויטר. עם זאת אתה יכול לשלוח את המבקשים שלך לרובי גדלו לאחר הפציעה שלה כמו גם טיפול כירורגי בעמוד השדרה באינסטגרם. בינתיים, ספר לנו בתגובות למטה מה אתה רוצה לראות מסדרת Batwoman. תוכלו לצפות בזה ביום ראשון, 6 באוקטובר, בשעה 9 בערב. ב- CW. הדרן אונינגס של הבכורה של סדרת Batwoman על העמידה ביום שני כמו גם ביום שלישי.

תמונה מוצגת דרך CW.

Leave a Reply

Your email address will not be published.