המוח הקדחת של מרקלי: סוף סוף ……. זה 2013!

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

וויין מרקלי

מאת וויין מרקלי

מכיוון שזו תחילתה של שנה חדשה (ובכן, בגלל העיתוי של פרסום הבלוג הזה זה שבוע שלוש מהשנה החדשה), האמנתי שאקח הרבה זמן לדון במה שאהבתי בשנה האחרונה וגם מה אני מסתכל קדימה בשנת 2013, כמו גם את מה שאני מקווה שיחלוף. כמובן שכל זה ייחסל רק לעולם הקומיקס, אולם חוץ מזה זו הסיבה שבדקת את הבלוג הזה.

במבט לאחור על שנת 2012, זו לא הייתה שנה ענייה. זה התחיל בכך ש- 52 החדשים של DC היו טריים כמו גם הנושא החם עם 52 הכותרות המקוריות שעדיין מתפרסמות. במהלך התוכנית של 2012, בוטלו כ -20 כותרים של 52 החדשים, כמו גם כותרות חדשות הוצגו כדי להחליף את הכותרות שבוטלו. מארוול התחבר יחד עם מגוון רחב של כותרות הן נהדרות והן רע. הם עמדו בהובלת DCS (סוג של) על ידי הצגת מארוול עכשיו!, שבניגוד ל -52 החדשים של DC, לא הייתה זריקה מוחלטת של ההיסטוריה שלהם, אולם הייתה השקה מחודשת של רוב ספריהם עם צוותים חדשניים חדשים כמו גם חדשים מספר אלה. כמו כן, נראה כי מארוול השמיעה הרבה יותר את הספרים שהם השיקו מחדש. בניגוד ל 52 החדש, נהנתי מאוד מרוב הפלא עכשיו! כותרות.

אחד הדברים שאני הכי מסתכל עליהם בשנת 2013 הוא המשך של כמה מהכותרות המועדפות החדשות שלי. למען ההגינות, כשאני מציין את הכותרת המועדפת עלי יש נטייה לשינוי שבוע לשבוע, תלוי במה שקראתי לאחרונה. עם זאת, ישנם כמה ספרים שאני לא יכול לחכות לבדוק מדי חודש מכיוון שהם כמעט מובטחים להיות שילוב פנטסטי של סיפור סיפורים כמו גם אמנות. הכותרות שעולות על דעתך הם קבוצה קטנה, עם זאת הייתי מציע מאוד לכל סוג של כותרות אלה ללא שנייה שהאמינו כמו גם כמעט כל אלה רק מוצגים או מוצעים באוספים.

Daredevil #24

נוֹעָז. מארק ווייד לקח דמות שהייתה לו מספר נקודות שיא כמו גם נקודות שפל לאורך כל השנים, כמו גם הביאה ידית חדשה חדשה כמו גם מעניינת מאט מורדוק כמו גם חברים. כל חודש כאשר הכותרת הזו יוצאת אני חושבת, “מגניב, DD חדש, אולם הוא לא יעלה על הסיפור בחודש שעבר”, כמו גם אני תמיד טועה. זה משתפר בהרבה בכל נושא. סיפור סיפורים הדוק שמאמינים היטב כמו גם אמנות מסוגננת פנטסטית הופכים את הספר הזה לקריאה חובה.

Hulk #4 בלתי ניתן להריסה

כותרת נוספת שאיני יכול לחכות לבדוק אותה היא גם על ידי מארק ווייד, כמו גם זה האלק הבלתי ניתן להריסה. כן, Hulk. כאשר בדקתי לראשונה כי הנחת היסוד של זה הייתה Hulk – סוכן S.H.I.E.L.D., האמנתי שזה הולך להפציץ. יכול להיות שלא הייתי טועה יותר. ממש כמו Daredevil של Waid, הספר הזה מבדר ביותר, מאמין היטב, כמו גם שמחה לקרוא. הסיפורים מורכבים כמו גם שובבים, כמו גם כמו DD, WAID הכין הרבה מאוד על הדמויות כמו גם המוטיבציות שלהם. זה רק שלוש בעיות בפנים, אולם אם האיכות הגבוהה הנוכחית הזו נמשכת ריצה זו עשויה להתחרות בהנעלה המדהימה של פיטר דייוויד. (עכשיו אם מארוול הייתה משטפת רק את הריצה של פיטר דייוויד על האלק).

אקס-מן חדש #8

פלא שלישי עכשיו! כותרת אני מגלה שמחה לבדיקה היא ה- X-Men החדש לגמרי. אני מגלה שהספר הזה הוא בריאן מייקל בנדיס במיטבו. אני מבין (מכיוון שיש לי דיון זה הרבה בחנות) שבנדיס הוא לא הסופר המועדף על כולם, אולם עם ה- X-Men החדש, הוא הצליח לקחת מושג ייחודי כמו גם להפיק ספר מבדר במיוחד זה גם נוכח במיוחד וגם משתמש בהיסטוריה הישנה (כמו בשנות השישים) של הדמויות בצורה ניכרת ביותר. (הערה: אתה לא צריך לבדוק כל סוג של הספרים הישנים כדי להעריך או להבין מה קורה ב- X-Men החדש. עם זאת, אם אתה מעריץ ותיק, יש שכבה נוספת של הנאה ).

וולברין כמו גם ה- X-Men

ספר מארוול האחרון אליו אני מסתכל קדימה הוא וולברין כמו גם ה- X-Men. ספר זה הולך כבר למעלה משנה, אולם הוא עלה לראש רשימת החובה שלי. חודש אחר חודש זה שילוב של כל מה שהפך את ה- X-Men לפנטסטי לאורך השנים. יש הרפתקאות, דמויות מרתקות, אמנות פנטסטית, הומור, כמו גם יותר מכל, שילוב של סיפורים עצמאיים בודדים כמו גם קשתות סיפור מורכבות יותר. בין אם זה איסור פרסום על גבי המוסד שגרות (אתה צריך לבדוק את הספר כדי לקבל את הבדיחה) או הימורים בין -גלקטיים, הספר הזה הוא שמחה לקרוא.

באטמן כמו גם רובין מס ’18

ארבעת הספרים האלה מובילים למשהו אחר שהייתי רוצה לראות בשנת 2013. סיפורי סיפורים טובים בהרבה. אני מכוון את האצבע ישירות אל DC על זה. ה- 52 החדש בסופו של דבר היה בלגן בשנה האחרונה. יש עדיין כמה ספרים ששוויםקריאה (באטמן כמו גם רובין עולה בראש), אולם רוב הספרים הם בלגן. הסיפורים משתנים ללא הרף כאשר הצוותים החדשניים ממשיכים להיות מדשדטים. יש לך סיפורי סיפורים גדולים עם אותן דמויות בדיוק (סופרמן, באטמן, ליידי השאלה הם דוגמאות עיקריות) כולם הולכים לכיוונים שונים באותו זמן בדיוק. אם סופרמן סובל מ”גיהנום עלי אדמות “, הוא לא צריך להיות בקו העלילה של Rotworld. אחרי הכל, בדיוק כמה פעמים יכול העולם כולו בסכנה בדיוק באותו זמן? בדיוק הדבר נכון לגבי באטמן הן במותו של משק הבית והן בסיפור הרוטוורלד בדיוק באותו זמן. הם עשויים לפחות להמליץ ​​על כך שהסיפור של Rotworld פשוט התרחש או מוות של משק הבית פשוט עטוף מבלי לספק דבר מבחינת סיפור העלילה. זה כאילו לכל קבוצת ספרים עולם נפרד משלהם שמתעלם משאר היקום של DC. ברור שאני זכור כאשר הם הציגו את 52 החדשים שאחת המטרות הייתה לקבל את היקום הקוהרנטי החדש הזה, שתוך פחות משנה הם הקצמו לחלוטין.

סמטת בנזין

אני גם מסתכל קדימה לאוספי רצועות העיתונים המסורתיים יותר. בשנים האחרונות ראו כמה אוספים מדהימים מ- IDW, פנטגרפיה, כמו גם אחרים. הם הכניסו לדפוס קלאסיקות שנשכחו מזמן כמו ריפ קירבי של אלכס ריימונד, ארצ’י גודווין, כמו גם סוכן הטריקים המדהים של אל וויליאמסון, קוריגאן, פוגו של וולט קלי, מיקי מאוס של פלויד גוטדרסון, סמטת הבנזין של דיק מור, כמו גם הרבה יותר. בשנת 2013 הם כבר חשפו כרכים עתידיים של כל האוספים הרציפים הללו, אולם גם הם חשפו הוא Total Crocket Barnaby של ג’ונסון (Joy, Joy!). כל מה שאני יכול לקוות לעת עתה הוא שנחשף בעבר (כמו לפני שנים) עם זאת מעולם לא יצא אוספים של רצועת העיתון של בני קסי של ניל אדם, כמו גם את קרי בייטס, כמו גם את רצועת הריינג’ר הבודדת של רוס הית ‘. אני שואל אי פעם אראה את האוספים האלה, עם זאת אני יכול לקוות.

המסיבי

דבר אחרון שאליו אני מסתכל קדימה בשנת 2013 הוא חדש כמו גם חזיונות חדשניים של כל סוג של מספר יוצרים. מרבית הספרים הללו יצאו מהתמונה כבר מאוחר, אולם ישנם כמה כותרות פנטסטיות של מספר מפרסמים. כמה מהיבול הנוכחי שאני נהנה לקרוא לו הוא קציר, קר, חופשה אינסופית, פרויקטים במנהטן, המסיבי, הצל (והעכביש), האוקיאנוס השקט הפנטסטי, כמו גם מספר כותרות אחרות. ספרים אלה מראים שיש קשת רחבה של סיפור סיפורים זמין על כל סוג של מספר נושאים עם סיפורים המסופרים היטב כמו גם אמנות פנטסטית. אני מודה שאני אף פעם לא מבין מה אני הולך להיתקל ברוב הזמן מכיוון שהרישומים המקדמים אכן נמנעים מלעשות את הכותרות האלה צדק כמו גם עד שבדקתי אותם, לא היה לי שום מושג שהם גדולים כמו שהם ו

ישנם דברים רבים אחרים שאני מסתכל קדימה, כמו יותר אוסף אירופי מהומנואידים, ספרי סינון, כמו גם אחרים; ההדפסים המתמשכים של ספריית 2000AD המסורתית ממרד; הכרייה המתמשכת של ארכיוני הארכיון של חומר מסורתי במגוון רחב של פורמטים; כמו גם כל כך הרבה יותר. אני מאמין ש -2013 נראית שנה נהדרת במיוחד לקריאה קומית. אני רק מקווה שהסוף העסקי יוכל להמשיך להתרחב כמו גם לגלות מבקרים חדשים כדי ליהנות מכל עושר החומר הזה. כמו תמיד, כל מה בטור זה הוא נקודת המבט שלי וגם לא מראה את מחשבות הדעות של ווסטפילד קומיקס או עובדיהם. אנא אל תהסס לשלוח הערות או הערכה עותקים או לא לאהוב דואר לכתובת mfbway@aol.com.

תודה.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.