Beauology 101: מדוע בדקת את ספרי הקומיקס?

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

המארח-בו-סמית ‘שלך

מאת אהוב סמית ‘

נדהם.

ובכן, אולי לא נדהם, ככל שיהיה מעוניין בוודאות. אני חושב על הסיבות לכך שאנשים בדקו היום את ספרי הקומיקס. למה? מכיוון שזה השתנה כל כך מאז שהתחלתי, כמו גם בדק את הקומיקס של עיקר חיי.

כולם קוראים ספרי קומיקס … נכון?

כשגדלתי, בדקתי את ספרי הקומיקס מאז שנמשכתי אליהם (שום משחק מילים לא מיועד). היה משהו במילים כמו גם בתמונות שהפכו את הסיפור למכור לי. קריאת ספרי קומיקס פירושה לי יותר מכיוון שקשה יותר לגלות אותם כמו גם לא היו כמו שפורסמו. היה קשה יותר למצוא אותם, עם זאת בדיוק באותו זמן, קל יותר לעמוד בקצב כשגילית אותם.

בהמשך החיים הייתי יותר רגשית בנוסף להשקעה היסטורית לא רק בדמויות כמו גם בנסיבות בהן נכללו, אולם גם המו”לים. אני, כמו הרבה מבקרים אחרים בקבוצת הגיל שלי, הייתי בסופו של דבר “מומחה” בספרי קומיקס, מכל צידי העסק. זו ברכה בנוסף לקללה.

אני אסחר לך את זה בארבע הגדולות #52

למרות שמעולם לא הצעתי את הקומיקס שלי, בסופו של דבר הייתי אספן. נקלעתי לשוק המניות בשווי של ספרי קומיקס כמו גם אוסף משלי. בעיקר כך שאוכל לסחור כמו גם לקבל את מה שנחשב כערך עליון לספרי קומיקס אחרים שחסר לי. פעמים רבות הייתי מגלה את עצמי עם שלושה עותקים של Say, Daredevil #15 בתנאים שונים. הייתי סוחר את היריד כמו גם במצב נהדר לבעיות של הארבעה הגדולים שלא היו לי.

כן, ארבע נהדרות #52 … וספר הקומיקס של ארצ’י …

רציתי לחבר ספרי קומיקס מאז כיתה ד ‘, כמו גם תמיד הפכו את המטרה שלי לעשות זאת. אני מלחין עכשיו ספרי קומיקס כבר 31 שנה. אני אוהב את זה עכשיו כמו שעשיתי כילד. מבורך מאוד שם. אז עכשיו אני מניחה שאתה יכול לתייג אותי כקורא קומיקס/אספן/משווק/היסטוריון/סופר. בסופו של דבר הייתי הסיבות שבגלל שבדקתי את ספרי הקומיקס. אמנם, אני חייב להודות, לא בדקתי כמה שיותר ספרי קומיקס מתי. זה בגלל סיבות כמו שיש לי משק בית שגדל לצמיתות, יש לי עבודה (ים) כמו גם התחייבויות שלא היו לי כילד כמו גם מבוגר צעיר. הוסף את זה לאמת שבאופן תרבותי ישנם דברים רבים נוספים שעכשיו מושכים בשעות הפנאי שלנו; אפשרויות שלא השתמשנו בהן.

האם בדקת וגם לאסוף ספרי קומיקס?

אני מבין כמו גם להבין את הסיבות לכך שבדקתי את ספרי הקומיקס עכשיו, כמו גם בעבר. עם זאת כל מי שקורא ספרי קומיקס הוא לא אני, כמו גם הגילאים כמו גם מגדרים גדלו כל כך הרבה, זה גורם לי באמת לחשוב מדוע אחרים, היום, בדקו את ספרי הקומיקס. לא הייתי מעוניין אם לא היה אכפת לי, כמו שאכפת לי.

החבר’ה האלה קוראים את ווינונה ארפ כמו גם מחייבים את אהוב סמית ‘מכתב מעריץ.

כן, אני חושב שיש כמות ספציפית בקבוצת הגיל שלי שבדקה את ספרי הקומיקס מאותן הסיבות בדיוק שעשיתי כמו כן, עם זאת כל כך הרבה השתנה, אני רוצה להבין מדוע כל האחרים קוראים ספרי קומיקס. אמרו לי מבקרים רבים כמו גם קמעונאים שאין עכשיו כל כך הרבה קוראים/אספנים. התור בקוראים הצעירים, בגילאי 7-40, הוא יותר של מבקרים טהורים כמו גם לא אספנים. אין להם שטח למלאי בעיות בחזרה וגם אין להם שום רצון לפנות מקום. יש להם תחומי עניין אחרים של תרבות הפופ, כמו גם רוצים שיהיה להם זמן כמו גם תחום עבור אלה בנוסף לקריאת קומיקס. חלקם בדקו ספרי קומיקס באופן דיגיטלי כמו גם לאחר קריאתם, הם מושלכים לבעיה או לספר הבא לקרוא. אף אחד מהמבקרים הללו לא מרגיש את הדרישה שעשיתי בשלב מסוים ל”רצות הסדרה “” בעלות “. אני מודה שקניתי וגם המשכתי לקנות בעיות של ספרי קומיקס שלא היה לי שום עניין בהם, פשוט מכיוון שתמיד קניתי אותם כמו שלא רציתי להפריע את ריצת הבעיות שלי מספר 1 עד … כל מה ו פנטסטי עבור המו”ל כמו גם לקמעונאי, ולא לארנק שלי. בדקתי עכשיו את ספרי הקומיקס מסיבה כמעט “חזרה ליסודות” – סיפורים סיפורים כמו גם דמויות חביבות.

האם בדקת את ספרי הקומיקס של הדמויות, הפעולה, התלבושות ההדוקות?

אז בבקשה תגיד לי, רק בכמה מילים, או חיבור ארוך, מדוע בדקת ספרי קומיקס? סיפקתי לך את הווידוי שלי, העמיד פנים שאני קתולי וגם מספק לי את שלך. אני מעוניין, כמו גם כמו ספרי קומיקס, אבדוק אותם.

פרסם את התשובות שלך כאן באתר ווסטפילד או בכל סוג רשת חברתית שתגלה טור זה. הייתי רוצה לדעת, כמו גם אני בטוח שאחרים יעשו זאת.

אוקיי, אם רק בדקת ספר קומיקס אחד, הפוך אותו לספר הקומיקס הזה.

קורא את המחשבות שלך,

ביו סמית ‘

האגרוף המעופף Rעיגון

@Beausmithranch טוויטר או אינסטגרם

Leave a Reply

Your email address will not be published.