אביר הירח הקצר

הגיע הזמן לאטום את הסרקופג על קומיקס אביר ירח. גיבור העל הירח הזה עשוי להיות בעל הסיבולת של חונשו (אל הירח המצרי), אולם ההכנסות מהספר שלו עשויות להתפורר לאבק כמו גוויית פרעה. אביר מון הופיע לראשונה ב- Wabwolf עד הלילה #32 (1975) שהופק על ידי הצוות גיל קיין, דון פרלין (עפרונות) וכן דאג מושן (תסריט). יש השערה כי אביר מון עשוי לקבל סדרה. על פי דיווחי התקשורת, לפחות שני דירקטורים מפורסמים הראו שיעור עניין באביר הירח, כמו גם מארוול דחתה את שניהם. ראש אולפני מארוול קווין פייג ‘ציין בפומבי באירוע עיתונאים שנערך לאחרונה עבור הנוקמים: מלחמת האינסוף “יש תוכנית לירח אביר.” ירח, החזק את האנקים שלך הם מתחילים להאיר, אינדיקציה מחונשו; משהו נורא שיטה זו מגיעה. מארק ספקטור היה מוכן לכל דבר, הוא היה פרגמטי, נכון?

אביר ירח מספר 1

לרוע המזל, מארוול העלתה את האפשרות של זרז על ידי ציון סדרה שטוחה ללא סדרה בקרוב. “במהלך מסיבת העיתונאים של הנוקמים: מלחמת האינסוף, קווין פייג ‘אימת כי בקרוב נראה כי אביר מון הוא 5-15 שנים” (מקור: CBM). האם קווין סטייט חמש עשרה שנה חברי ירח? זה מספיק בכדי לספק לכל ספקולציה כמה אישים סכיזופרניים כמו מארק ספקטור A.K.A. Moon Knight. כמו שהקניטתי במבוא, אביר הירח הזה בסופו של דבר יקבל את האזור שלו לאור הירח. אתה רק צריך לחכות עד שהיילוד שלך מוכן לסיים את לימודיו בתיכון. ירח ירח במהירות, הארוך את אקדח חוט הכבל של הירח שלך בכל סוג של כיוון הרחק מהשערות אביר הירח. יתר על כן, אם אתה הבעלים של אביר ירח מספר 1 (1980), או זאב בלילה מס ’32 אל תחכה, משחרר אותו היום.

זכרו, השערה אינה מירוץ רכב, עדיף לתחרות גלישה. משוט אל הקצה העמוק, מקווה שלבן פנטסטי לא נושך את הרגל שלך כמו בצהובונים. ואז התפלל לח’ונשו לגל לטיול בהשערה על חוף ההכנסות כמו גם תגמול. כשיש שם, צא מהלוח כמו גם קח את הרווחים שלך. ואז אתה מסתובב כמו גם יוצא חזרה למים עמוקים יותר, כמו גם מחכה על גל אחד נוסף כדי לנסוע בהכנסות לחוף כמו גם לחשבון בנק ההשערה שלך. הגיע הזמן לשינוי גלשנים פתגמיים.

מארק ספקטור: אביר ירח מס ‘4

ירח ירח מוקדש לאביר מחזורי הירח אפילו עד כדי כך שיש כמה מהמפתחות לאביר הירח על סיפור ההמשכיות שלו. הזמן הוא אידיאלי במחזור הירח כדי לשחרר את כל אלה: זאב בלילה מס ’32 הוא המראה הראשון של אביר מון, ומארק ספקטור: מון נייט מספר 4 מציג את הופעתו הראשונה של חצות את המפקד הרשמי שלו. אחד מכריע נוסף הוא מארק ספקטור: אביר ירח מספר 50 כשהוא פורש מהנוקמים. ואז, כמובן, יש לנו סדרה ראשונה של אביר מון 1 מאוד שכותרתו עצמית מאוד כמו גם מותו המוקדם של מארק ספקטור. אל תיתפסו בפנסים הראש לזכיינית הזו, קצר כל מה שציינתי זה עתה כמו גם על כל סוג של ספרים אחרים שלא מתוזמנים בהם השקעתם.

ליקוי החמה

צא מכותרות אביר הירח שלך עכשיו כשאתה עדיין יכול. חמש עשרה שנה היא פרק זמן מקומם לחכות לזרז מועיל לדמות זו. אני מבין שאביר הירח הוא כמו באטמן, יש לו קצה מיסטי, כמו גם מרתק במיוחד כמו גם שונה. במיוחד עם מקורו מאלים מצריים, שאתה לא רואה הרבה. ישנן עדויות נוכחות להשפלות קלות בעלויות הן בזאב זאב בלילה מספר 32, כמו גם אביר ירח מספר 1. עם זאת, למרבה הצער, עלינו לשים לב להתראה של אבא של הספרות האנגלית, צ’וקר (בערך 1380), “כל הדברים הגדולים מסתיימים.” אל תהיה ירח, קפוץ על הירח שלך כמו גם צא מבית הקברות ההשערה הזה, לפני שהשמש תיפול.

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

אביר מון מס ‘1 מתעורר לאמת החדשה והכל-שונה בשנת 2016 Marc Spector מגנה על העיר ניו יורק כבר שנים רבות כפי שהבין המשמר המסווה כאביר ירח. או שהוא? מתעורר במקלט מקומם רועד את הביטחון הזה. מסתבר שהוא ממוסד בהתחשב בכך שהוא ילד. עם זאת זה לא יכול להיות נכון. CA …
29 בספטמבר 2015 ב”קומיקס ”

תצוגה מקדימה של Comiclist: אביר מון #1Media שחרור – יש ירח מסכן שעולה ביקום מארוול. היכונו לחוויה של אביר ירח שלא כמו כל סוג של אי פעם שראיתם בעבר כיוצרי שוברי קופות ג’ף למייר (אקס-מן יוצא דופן) כמו גם גרג סמולווד (אביר ירח) קחו אתכם עמוק לתוך ה- R…
22 במרץ, 2016 ב”קומיקס ”

מון נייט מקבל סדרה רציפה חדשה זו של יולי -יולי תעסוק בצד האפל של אביר מון החל ביולי הקרוב, באדיבות ג’ד מקאי כמו גם אלסנדרו קפוצ’יו. ההודעה לעיתונות הבאה: שחרור מדיה – אגרוף חונשו חוזר ביולי הקרוב! אביר ירח, אחד ממארוול הוא Lnull

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.