ראיון: מייקל אוסלן ב- Dynamite’s Justice, INC.

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

Justice, Inc. #1 כיסוי אלכס רוס

אתה עשוי להבין את מייקל אוסלאן כמפיק המנהל של סרטים כמו באטמן של טים ברטון כמו גם באטמן חוזר, טרילוגיית האביר האפל, כמו גם הסרט לגו, כדי להזכיר כמה מעטים. כמו כן הוא סופר קומיקס כמו גם התמודד עם באטמן: בלש מס ’27, ארצ’י מתחתן …, כמו גם רק תמונה סטן לי המייצר את עולם DC בין היתר. כמו כן הוא כתב את ספר הזכרונות שלו, הילד הצעיר שאהב את באטמן. כעת, הוא מרחיב את Justice, Inc., הצוות הראשון ביותר של הצל, דוק סאבאג ‘, כמו גם הנוקם, לדינמיט. רוג’ר אש של ווסטפילד יצר קשר עם USLAN כדי לגלות הרבה יותר על הסדרה הקרובה הזו.

ווסטפילד: בדיוק איך בסופו של דבר נכללת ב- Justice, Inc.?

מייקל אוסלן: כמה שנים אחורה, עבדתי על שיטה להביא את השילוש העל-גיבור העל של רחוב וסמית ‘קומיקס של דוק סאבאג’, הצל כמו גם הנוקם למסך הכסף. מארוול כמו גם סרטי DC היו כולם על הצגתם ראשונה מאוד של גיבורים יחידים ובסופו של דבר הצטיידו בהם בקבוצה. בהאמנתי מחוץ לקופסה כמו גם בהתבסס על עשרות שנות חוויות באטמן, בחרתי לנסות את האסטרטגיה ההפוכה כמו גם להתחיל את שלושתם בסרט צוות צוות אחד, ואז לפצל אותם לסרטים פרטיים. חיברתי טיפול כמו גם השתמשתי ב- Justice, Inc. ככותרת. תמיד אהבתי את התואר הזה כמו גם הבנתי שלפני שהייתה ליגת צדק, לפני שהייתה חברת צדק, הייתה בסופו של דבר Justice, Inc. דוק סאבאג ‘איוב כמו גם פרויקט סרטי צל, בעוד שבסופו של דבר כמו גם בקצרה, הנוקם פנה את שיטתו לעבר הטלוויזיה.

ניק בארוצ’י כמו גם דיברתי הרבה זמן על יום אחד לגלות כמה משרה קומיקס פנטסטית כמו גם היסטורית שנוכל לעבוד עליה ביחד. הוא פנה אליי מאוד לראשונה בהזמנה לחבר את הצוות הראשון של שתי תחושות רדיו, הצל כמו גם ההורנט הידידותי לסביבה. התוצאה בסופו של דבר הייתה הספר הגרפי שלי עם קית ‘ברנס שנקרא, הצל/הורנט הירוק: לילות כהים. זו הייתה חוויה פנטסטית עבורי. אני חובב היסטוריה כמו שאני אוהב לחבר סיפורים כולל דמויות בדיוניות מעורבבות עם אנשים שחיו באמת שזורים זה בזה באירועים אמיתיים בהיסטוריה. בהתחלה עשיתי זאת ברומן הגרפי של באטמן הקשה, באטמן: בלש מס ’27. בהשפעה מרומנים כמו החזה, ראג’ים, כמו גם קרטר מכה את השטן, ביליתי למעלה משישה חודשים במחקר מחקר היסטורי לפני שבחרתי אי פעם עט או התיישבתי במחשב כדי לחבר את הקומיקס. זו הייתה עבודת אהבה. בנוסף, הבנתי את וולטר גיבסון, הכוח החדשני שמאחורי הצל, כמו גם הרגשתי אחריות אישית להיות נאמנה לצל עיסתו, גם כאשר השוק דורש הצעה דמוית היברידית של הכובע לגרסת הרדיו המדהימה הבולטת ביותר ו בניקון לילות אפלים, ניק שאל אותי איזה חומר או דמויות יפיתו אותי בחזרה כדי לחבר עוד רומן גרפי אחד/קומיקס מיני סדרה. חשפתי היו לי כמה צוותי חלומות שהייתי רוצה לעשות ביום מן הימים כולל הצל. אחד מאלה היה לעשות את מה שרחוב וסמית ‘לא הצליחו להופיע בשבעים וחמש שנים, כמו גם צוות Shadow, Doc Savage כמו גם הנוקם. לפני כארבעים שנה, התחלתי את המקצוע שלי בספר הקומיקס לסדרה המסורתית של DC. עם זאת, בניהולו של העורך שלי כמו גם המנטור, דני אוניל, סיכיתי לי את ההזדמנות לחבר את מה שבסופו של דבר היה הצוות היחיד של הצל כמו גם הנוקם … עד עכשיו. הסיפור הזה, ליל הנוקם, היה טוב מאוד על ידי מבקרים כמו גם סוקרים כמו גם זכור בחיבה על ידי המעריצים. לפיכך, ניק האמין שזה יהיה אפרופוס אם אני זה שיחבר את הצוות הראשון ביותר של שלושת הגיבורים. לא יכולתי לומר לא. כמו שהוא מבין שיש שלוש או ארבע שיטות הרבה יותר הרבה יותר הוא יכול לגרום לי לציין שוב. עם זאת נשאיר את אלה ליום אחד נוסף.

Justice, Inc. #1 כיסוי פרנצ’סקו פרנקווילה

ווסטפילד: מה אתה יכול לספר לנו על הסיפור בסדרה?

USLAN: בסיפור הגהתי כמו גם כתוב, חזרתי לטיפול הקולנועי הישן, רציתי לשפר את סיפור המוצא האמיתי של הנוקם, מכיוון שסרט ג’ודי פוסטר ספציפי גנב את סצנת המקור של הנוקם במטוס כמו גם לא רציתי שמבקרים חדשים להאמין שהנוקם גנב את זה ממנה. כמו כן, הסיפור שהרחבתי התמודד עם הנחת מדע בדיוני חיצונית של מטוס שנעלם באמצע הטיסה, כמו גם אף אחד לא מסוגל להבין מה קורה בזה או לאן הוא נעלם (למעט, כמובן, Doc פרא אדם). כמה בדיוק מוזר לחלוטין אז, כאשר בערך בזמן הסטטםEnt of Promisation of Justice, Inc. כי המטוס המלזי ייעלם בטיסה ללא עקבות. אכן, המציאות זרה גמורה מאשר בדיה.

אז בדיוק איך אתה מייצר צוות של שלושה גיבורים שלמעשה אין להם חברה משותפת? במקרה הטוב, זה יכול להיות רק קונפדרציה רופפת של שלושה בחור עם אידיאולוגיות מנוגדות, כמו גם מתודולוגיות הנדרשות לעבוד יחד על ידי הנסיבות מקלות. הייתי צריך לגלוש באופן אורגני למיתרים הרציונליים ביותר שעשויים לקשור גם את הצל וגם את דוק סאבאג ‘לנוקם. גיליתי אותם.

Justice, Inc. #1 Gabriel Hardman Cover

ווסטפילד: בנוסף לדמויות הראשוניות של הצל, דוק סאבאג ‘, כמו גם הנוקם, האם כל סוג של הדמויות התומכות המסורתיות שלהן יופיע גם כן?

USLAN: ובכן, ממש כאן אנו בוחרים התראות ספוילר מינוריות … אין שיטה שאוכל לחבר את הצוות הראשון ביותר אי פעם לשלושה גיבורים גדולים (אחת מהדרישות אני כוללת סיפור מקור מקיף), כמו גם לתפקד מספיק סופר- נבלים שיאמתו את זה מתכנסת, כמו גם עדיין יש “זמן מסך” שהוקדש לסוכנים כמו גם לעמיתים של כל אחד משלושת הגיבורים. זה ייקח זמן חשוב הרבה כמו גם זרקור משילוש הגיבורים. לכן, בעוד שנזיר שם, כמו גם מרגו כמו גם למונט קרנסטון האמיתי המשרת את הצל, שאר צוות השחקנים התומך נמצא בחופשה.

Justice, Inc. #1 כיסוי SYAF ארדיאן

ווסטפילד: מכיוון שאתה מטפל בשלוש דמויות מרכזיות, בדיוק כמה מאתגר לאזן את הסיפור כך שכולם יקבלו את הרגעים הענקיים שלהם?

USLAN: זו נסיעה ברכבת הרים! עם זאת, שימו לב שאני אוהבת תחתיות הרים! התחלתי לחבר בעיה מס ‘1 כמו גם פתאום עצרתי כמו גם בכי, “מה אני עושה?! אני מלחין כאן ספר גרפי של DOC SAVAGE! ” שישה עמודים אחר כך, אני צורח, “אה לא! כל העניין הזה הוא סיפור של ריצ’רד הנרי בנסון! ” כשהלחנתי את הגיליון השני, אני חושב, “האוהדים הולכים להטמיע אותי להעדיף את הצל!” הדבר המהותי כאן הוא זה … אני מלחין את זה כתסריט של שלוש מעשה מבחינת המבנה. אני לא מרכיב את זה כספר קומיקס בן שישה חלקים. אה, בטח, זה יתפרק באופן מושתל בסוף כל אחד מהנושאים הללו, עם זאת, לגבי התמונה הגדולה יותר, אני לא מקריב את ההצטברות האיטית המתאימה של העלילה, כמו גם קשתות אופי שהועברו על שלושת המעשים רק כדי שאוכל “פוצץ דברים” כמו גם יש רצף פעולה מוקדם כדי לא לאבד מבקרים עם מרווחי עניין קצרים. תהיה המון פעולה, עם זאת זו הצטברות. בדיוק נכון גם לנבלים. הם מסתוריים כמו גם אורבים בצללים כמו גם בחשיפה אותם פיזית כמו גם עלילתם / ים יפרשו חתיכה אחר חתיכה על הנושאים הראשונים. יהיה הרבה (אני מקווה) לסקרן, להתעסק, כמו גם לפלזרים את המבקרים בהתחלה. אני לא רוצה שהם יסתדרו הרבה לפני הגיבורים שלנו, קלארק, קנט כמו גם ריצ’רד.

ווסטפילד: אתה עובד עם האמן ג’ובאני טימפנו על הספר. מה אתה יכול לציין לגבי שיתוף הפעולה שלך?

USLAN: הבחור הזה הוא אמן סופר! הוא לא רק מצייר תסריט. הוא מתעמק בזה, מתרומם על זה, תוהה אותו ואז מתחיל לעשות שני דברים חיוניים קריטיים לפני שהוא מצייר. ראשית, הוא עושה את המחקר שלו. סיפור זה לוקח מיקום בחלקו בשנת 2015 כמו גם בחלקו בשנת 1939. ג’ובאני מבקש לוודא שהמטוס מדויק בדיוק, כי אופנות כמו גם סקייליות נכונות מבחינה היסטורית, כמו גם שדמויות מההיסטוריה האמיתית נמשכות נכון. בשלב הבא הוא מפציץ אותי בדאגה אחרי דאגה כמו גם אני בשמיים של קומיקס! הוא מבקש להבין את ההיסטוריה המלאה של כל דמות, את ההמשכיות, את הדיוק של כל עמוד כמו גם פאנל. הוא קרא כמה אי התאמות פוטנציאליות לאינטרס שלי כדי שנוכל לדבר עליהם כמו גם לוודא שאין חורי עלילה או חוסר עקביות. כמו כן … הוא מצייר. פשוט ראיתי את הוכחת הצבע לבעיה מספר 1, כמו גם זו אחת השיטות הקולנועיות ביותר לספר סיפור גרפי שראיתי. זה מעניין כמו שהוא נועז. אני נפעם!

Justice, Inc. #1 כיסוי סטיבן סגוביה

ווסטפילד: כל סוג של הערות סגירה?

USLAN: האם ראית את הכיסויים של בעיה מס ‘1?! Moley Holy! אלה כמה מיצירות האמנות המפוצצות ביותר שראיתי בהופעת הבכורה של סדרת קומיקס. אני מאמין שכולם צריכים להפוך לכרזות.

זה מסמן את שובי לנוקם כמו גם לצל אחרי ארבעים שנה! לא יכולתי להיות מאושרת יותר כמו שאני מקווה שהמעריצים מעריכים כמו גם תענוג מההתלהבות שלי מהדמויות האלה.

דבר אחד שאני יכול להבטיח (לשמחה או לבושה של מעריצים שונים) הוא שכל בעיה לא תהיה חווית בידור ביתית של ארבע דקות עם אופייני ל -18 מילים לדף. אני מאמין שהסיבה שהם כינו אותם “ספרי קומיקס” היא מכיוון שהם משלבים באופן ייחודי חצי “קומיקס “כמו גם חצי” ספר “, כך שהוא נשאר באחריות של הכותב כמו גם לא רק את האמן לספר את הסיפור במילים בנוסף לגרפיקה. אתה יודע, בחזרה ב- DC בשנת 1975 כשלחנתי את הצל, ההנחיות העריכותיות שסיפיתי לא הייתה הרבה יותר מ -35 מילים בבלון מילים. כיום, משתנה עם התקופות, אני מנסה לשמור על כל בלון מילה עם זאת, אלא כל הפאנלים שלי מוגבלים לא הרבה יותר מ 20-25 מילים … מספיק כדי לספר את הסיפור, מאפשר לאמן לפרוש אותו באופן יצירתי, כמו גם את ההצעה חווית קריאה ארוכה יותר עבור המבקרים המפגיזים את הדולר לחוויה. כרגיל, כל בעיה כוללת דף של הערות שוליים המצביעות על האנשים האמיתיים כמו גם אירועים בהיסטוריה, כמו גם את מה שהמעריצים אוהבים להתקשר לטלפון “ביצי פסחא” אני נוטה להתפזר על הסיפורים שלי לאותם מעריצים קשים שמהם יחייכו כשתגלה אותם.

אני אוהב כל רגע מזה!

לִרְכּוֹשׁ

Justice, Inc. #1

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.