המוח הקדחת של מרקלי: דודי היקר וולט

הפרסום הזה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

וויין מרקלי

מאת וויין מרקלי

אם היום יגיע אי פעם כשאני מציע את אוסף הקומיקס שלי, שעלי להודות שהוא גדול הוא גם גדול כמו גם לא סורר, אחד הדברים הבודדים שהייתי שומר הם הקומיקס שלי של וולט דיסני. זה יכלול את הכותרות הבודדות עם דמויות מסוימות כמו דונלד דאק, מיקי מאוס, כמו גם את הדוד סקרוג לאנתולוגיות כמו דיסני ג’איינטס של דל, הקומיקס של וולט דיסני כמו גם סיפורים לאור הזרקורים של וולט דיסני, כמו גם לכל מה שבינוני. אני מעריץ משמעותי של דיסני קומיקס, גם ספרי הקומיקס וגם רצועות העיתון. אמנם יש טונות של הדפסים מחדש, כמו גם גלדסטון כמו גם אבן חן עשו משימה טובה במיוחד להדפיס מחדש מגוון רחב של חומר מקומיקס אמריקאי מסורתי לקלאסיקות אירופאיות, אך יש גם היסטוריה עשירה של קומיקס של דיסני שלא היו נדפס מחדש עד לאחרונה.

במהלך החודשים האחרונים בום! הפסיקה לשדל שחרורים חדשים של מיקי מאוס, הדוד סקרוג ‘כמו גם דונלד דאק. זה לא מפתיע את אלה מאיתנו שנמצאים בחברה זו זמן רב, כפי שכולנו הבינו ברגע שדיסני רכשה את מארוול זה היה רק ​​עניין של זמן עד שההיתר הועבר מבום! להתפלא. למען ההגינות, בשלב זה מארוול טרם חשפה כותרת הכוללת את הדמויות המסורתיות של דיסני. עם זאת, מארוול חשפה כמו גם מגזינים שפורסמו הכוללים את הדמויות של פיקסאר, חברת דיסני, כמו גם מגזין שיצא בקרוב בו עם החבובות, כמו גם שניהם כותרות לשעבר שפורסמו על ידי Boom! לכן סביר להניח שבשלב מסוים מארוול תחשוף דונלד דאק כמו גם תואר מיקי מאוס (ההנחה שלי כמגזין במקום קומיקס קונבנציונאלי.) בום! עדיין יש את הזכויות לפרסום כמו גם את דמויות אחר הצהריים של דיסני, ChIP כמו גם דייל הצלה ריינג’רס כמו גם Darkwing Duck.

השפעה צדדית יוצאת דופן של כל זה היא שדיסני קיבלה רישיון לזכויות הפרסום של הדמויות שלהם בסגנון לא קומיקס למספר מפרסמים שונים. כמו כן אלה חדשות נהדרות עבור מעריצי דיסני קומיקס. שני המוטבים העיקריים הם בום! כמו גם פנטגרס. בּוּם! ממש לאחרונה הוציאה את הראשון מבין מה שאני מקווה שהם סדרת ספרים בריצה ארוכה, אחת הדפסה מחדש את הקומיקס הכולל של וולט דיסני כמו גם סיפורים, כמו גם אחת הדפסה מחדש את העבודות הכוללות של דון רוזה. לאחרונה הוציאו לאחרונה את הפנטגרפיות את הכרך הראשון של אוסף ההדפסים שלהם מחדש של רצועות העיתון של פלויד גוטפרדסון מיקי מאוס, ובסתיו הם הולכים לשחרר את הכרך הראשון ביותר שאוספים את סך העבודות של וולט דיסני של פארק ברקס בפורמט הכוסית של Deluxe.

ארכיוני הקומיקס והסיפורים של וולט דיסני

הכרך הראשון של הקומיקס של וולט דיסני כמו גם ארכיון סיפורים כרך. יצאתי בשבועות האחרונים. (אנא עיין באתר www.westfieldcomics.com לקבלת זמינות.) ספר זה הוא תיק מעורב. מצד אחד אתה מקבל הדפסה מחדש מוחלטת של הקומיקס של וולט דיסני כמו גם סיפורים כמו גם שניים, שרבים מאיתנו לעולם לא יהיו בבעלותך או ככל הנראה יראו באופן אישי. מצד שני הרבייה משאיר משהו רצוי. הרבייה הבינונית מובנת כבום! מבקש להשאיר את העלות כמו גם לצבע מחדש את כל הספר היה מוסיף הוצאה משמעותית בהפקת הספר. כמו כן, בום! הצהיר שהם רצו לתת למעריצים לראות איך נראה הספר במקור, יבלות כמו גם הכל. שוקל את ההפקה הרעה עם האפשרות לראות את הסיפורים הללו במחיר נוח במיוחד, אני הכל עבור ההפקה הנמוכה יותר. במחיר זה מציאה לקבל את שני הנושאים האלה. בתוך שתי הבעיות הראשונות אתה מקבל את סיפורי מיקי מאוס של פלויד גוטפרדסון בצבעו, כמו גם את דונלד דאק של אל טליפרו (כהערה צדדית, אל טליפרו הפיק את סבתא ברווז כמו גם הואי, דיואי כמו גם לואי). בנוסף לסיפורים המסורתיים הללו ישנם סיפורי הפרוזה המקוריים שלמעשה אתה אף פעם לא רואה, סיפורי איסור הפרסום הקצרים שלעיתים רחוקות נדפסים מחדש כמו גם את כל המודעות המקוריות. בסך הכל, זהו ספר מצוין ששווה כל סנט כמו גם אני מקווה שהם יוכלו להמשיך ולעשות נפחים אלה במשך שנים רבות.

אוצר וולט דיסני: דונלד דאק כרך א ‘. 1

ספר שני שיצא לאחרונה מבום! הוא אוצר וולט דיסני: דונלד דאק כרך א ‘. 1. הספר המקסים הזה הוא הכרך הראשון בסדרה שאוספת את כל עבודת דון רוז’ה דונלד דאק/דוד סקרוג ‘שהוא עשה. זה מדפיס מחדש את כל הסיפורים ברכישה שהם נעשו במקור, כמו גם רבים מהם מעולם לא הודפסו מחדש לפני כן. כמו גם בניגוד לקומיקס של וולט דיסני כמו גם אוסף הסיפורים, לסיפורים אלה יש ערכי הפקה מהשורה הראשונה כמו גם הצבעים הם פנטסטיים. ממש כאן אתה מקבל כמה מסיפורי הברווז הטובים ביותר מכיוון שקרל נובח. ישנם מעל 150 עמודים של דון רו מצויןהחומר של SA, חלק גדול מהם פורסם במקור באירופה. אחד הדברים המקסימים בדון רוזה הוא שהוא בהחלט אוהב את יצירתם של דונלד כמו גם את משפחתו. סיפור הסיפור שלו מלא כבוד לחומר כמו גם בהתלהבות ממה שהוא עובד עליו. זה דומה לת’ור של וולט סימונסון או לארבעת המדהימים של ג’ון ביירן, בכך שמדובר בריצה מצוינת על ספר שעשתה אפילו הרבה יותר טוב מאז ההתלהבות של היוצר כמו גם כמו החומר עליו הם עובדים. אני מקווה בום! עושה ריצה ארוכה של התואר הזה כמו גם מדפיסים מחדש את כל עבודתה של רוזה (הם ביקשו כרך שני). זהו ספר מצוין עבור מעריצי הברווז כמו גם מעריצי סיפורים נהדרים.

מכיוון שהלחמתי על אספנות מצוינות של סיפורי ברווז בסתיו הקרוב, (ושוב בודק את www.westfieldcomics.com לצורך זמינות) פנטגרפיה הולכת לאסוף את עבודתו הכוללת של דיסני של קרל ברקס. הכרך הראשון מאוד אמור לצאת לסתיו הקרוב, כמו גם אוסף 240 עמודים של סיפורי קרל נובחים בין השנים 1948-1950 כולל האבודים המסורתיים בהרי האנדים. בנוסף, ישנם שני סיפורי חג מולד מסורתיים. אם מעולם לא בדקת את סיפורי הברווז של קרל בארק אתה מפסיד כמה מהקומיקס הטוב ביותר שנוצר אי פעם. בעוד שהספר הזה קצת בהמשך הדרך, אני מסתכל קדימה אליו.

וולט דיסני מיקי מאוס

גם פנטגרפיה בדיוק הוציאו את הכרך הראשון שלהם בסך כל רצועות העיתון של מיקי מאוס. הקולקציה הראשונה הזו נקראת Mickey Mouse Vol. 1: גזע לעמק המוות. זהו קולקציית כריכה קשה מרהיבה שמדפיס מחדש את הסיפור הראשון הכולל של פלויד גוטפרדסון, שנכתב בחלקו על ידי וולט דיסני. רצועה זו מצוינת מאז של סיפור הסיפור שנע במהירות מהירה של תאורה כמו גם מיקי כל כך שונה מהעכבר שהבנתם בארבעים השנים האחרונות. כהצעת בונוס שם, הוא המון חומר קרקע אחורי כמו גם קטע גדול מרצועות מיקי של וולט דיסני כמו גם UB Iwerks, שעשה את הרצועה לפני גוטפרדסון. כמו כן, iwerks כמעט והונפשו ביד אחת את הסרטים המצוירים המוקדמים של מיקי מאוס. זהו ספר מצוין עבור מעריצי רצועות העיתונים כמו גם לאוהדי דיסני.

אם אתה מעריץ של דיסני, זו תקופה מצוינת שכן הספרייה המשמעותית של דיסני רק מחכה להיות מכוונת. יש מעל 70 שנות רצועות כמו גם קומיקס לבחירה כמו גם עולם שלם של סיפורים, שכן סיפורי דיסני חדשים נעשים מדי חודש בשוודיה, גרמנית, צרפת, איטליה, דרום אמריקה, רוסיה, כמו גם מספר מקומות אחרים ו בעוד שעתיד הקומיקס החודשי מעונן כרגע, בום! כמו גם פנטגרפיות מספקות לאוהדים טונות של קריאה מדהימה שאני מקווה שיימשך שנים רבות הבאות.

ארבעה פנטסטיים מאת Waid & Wieringo

אם כבר מדברים על המלצה על ספרים, הייתי רוצה גם לספק צעקה מהירה לארבע מדהימות של Waid & Wieringo Supreme Collection Vol. 1 מאת מארק ווייד כמו גם מייק וירינגו. מארוול הוציאה לאחרונה לאחרונה את הקולקציה הזו בכריכה רכה כמו גם היא מטפלת טרייה כמו גם מהנה למשפחה המדהימה. זהו בדיקה מהנה במיוחד עם ידית מובחנת אלה דמויות מארוול ידועות. זה בהחלט שווה את הזמן שלך כמו גם כסף. כמו תמיד, כל מה בבלוג הזה הוא נקודת המבט שלי וגם לא מציגה את מחשבותיהם של ווסטפילד של עובדיו. אנא מרגיש חופשי לחלוטין להשאיר תגובות או ליצור איתי קשר ישירות בכתובת mfbway@aol.com.

תודה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.