Beauology 101: היכן שיש את הרצון, יש את השיטה

הפרסום הזה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

“הגיבור שלך ושלי.”

מאת אהוב סמית ‘

18 באוגוסט 1993

אתה מבין איפה היית? עידו.

היה לי מזל מספיק להיות בסן דייגו בקליפורניה בוועידת הקומיקס בסן דייגו כאחד השופטים הראשונים בפרס השנתי הראשון של וויל אייזנר של קמעונאי הקומיקס. גם אז, כשנשאלתי להיות שופט, הבנתי מהי הצעה ענקית זו.

בשנת 1993 הייתי סמנכ”ל המכירות כמו גם פרסום לקומיקס Eclipse. הייתי עם העסק מאז 1987 כמו גם שהתבקשתי להיות חלק מזה היה אחד מתכשיטי הכתר בקריירת הקומיקס שלי. הבנתי את החשיבות כמו גם את ההשפעה שהייתה לוויל אייזנר על סיפורי סיפורי קומיקס, אמנות, כמו גם על עסקים של ספרי קומיקס. לפעמים אנו נוטים להתעלם בדיוק מהאופן שבו אייזנר התנפח בדרך גאונית בעסקי הקומיקס. הוא פיתח אולפנים כמו גם משימות עבור יוצרים אחרים, בתהליך לחנך אותם בדיוק כיצד להתחיל אולפנים משלהם כמו גם עבודה עצמאית. הוא היה חלוץ לזכויות היוצרים וודא שיש לו דברים שהוא ייצר כמו גם קטף את היתרונות של ההכנסות מאותן יצירות. כמו כן, הוא רצה להבין מה האנשים/הצרכנים שקנו את ספרי הקומיקס שלו רצויים בבידור. זו הייתה יותר ממשימה עבור וויל אייזנר, זו הייתה פרנסה.

SDCC 1993 “Will Esiner Spirit of Comics” כיסוי תוכנית הפרסים שנחתם לי על ידי וויל אסינר.

גיליתי הרבה מאוד לדבר עם וויל במהלך אותה ועידה כמו גם את האקספו בו בחרנו מי יהיה מקבלי פרס “רוח הקומיקס”. הוא לקח את הזמן לא רק לדבר איתי על החשיבות של בדיוק איך לשווק את הקומיקס שלנו, עם זאת כדי לשווק גם את עצמך. כמו כן הייתי מחמיא לי כמו גם כיבדתי שהוא שאל אותי דאגה לדאגה לאופן בו בדיוק קמעונאים כמו גם צרכנים הרגישו כמו גם החלטה בדיוק איך הם בילו את כספם בשנת 1993. הוא חשב על הדפוסים כמו גם על תהליך ההפצה של הזמן הזה כמו גם לאן זה הולך. הוא לא היה שם רק כדי להשאיל את שמו לפרס, לא, הוא היה שם כדי להיות חלק משוק שהוא באמת אהב וגם הקדיש את חייו אליו. התרשמתי כמו גם ביראה.

הנה באים שופטים.

כמו כן, התמזל מזלי להיות שופט עם כמה דמויות פנטסטיות כמו גם איקוניות בספרי קומיקס באותה תקופה ספציפית של 1993. כולנו היינו חלק מהפרס הראשון הזה כמו גם נהנינו מקבלת ההחלטות, מעבר מחנויות רבות שהיו עומדות בפרס, כמו גם שיתוף חוויות עסקיות שנעו מכל הנתיבים. השופטים האחרים היו:

ג’נטלמן מושלם של ניל גיימן, כיום הסופר הנמכר ביותר בינלאומי. ניל כמו גם עבדתי יחד, בסוף ההלחנה (כריכה רכה של אנג’לה סחר) בנוסף לסיום הפרסום כאשר ניל הלחין לקומיקס Eclipse (Miracleman) כמו גם קומיקס תמונות (Spawn/Angela) זה תמיד הנאה לבלות עם ניל לא משנה איזה מנהל שלי באותה תקופה היה בתביעה איתו. תמיד בחור מהשורה הראשונה בכל פעם.

אן איבן-קומיקס יועץ פרסום. חבר זמן רב שאני מאוד מרוצה לראשונה בשלב מוקדם בקריירה שלי כשהייתה ב- DC Comics. אן הייתה תמיד יורה ישיר כמו גם שמחה תמיד לשתף מידע כמו גם דפוסים עם כל מי שאהב קומיקס.

ביל ניוהאוס-דיאמונד הפצת קומיקס. הוצאה היא חבר אחד יותר זמן שעשיתי בקומיקס. הוא גם כמו שעבדתי יחד קצת מוקדם יותר בקריירה שלי, כמו שהוא עזר לי להנחות את השיטה שלי עם מי ההפצה של קומיקס היהלומים בחזרה כשהיו עוד 20 מפיצים שהציעו איתם. ההוצאה הייתה חכמה כמו גם יהלום למיקום רב -תכליתי לעבוד איתו כשלא האמנת שהבחור הגדול ביותר יתכופף.

בוב שרק-דארק קומיקס סוסים. שיווק, עריכה, כתיבה, מבצעים, פרסום, בוב היה בידו בכל דבר, כמו גם נעשה מאוד מאוד טוב. תמיד מבט ריאליסטי על ספרי הקומיקס בשיטה היה כמו שצריך לעשות. כמוני, ממש כאן עשרות שנים אחר כך כמו שנינו עדיין עובדים בקומיקס. או שאנחנו באמת חכמים או שכולם מטומטמים באמת שנתנו לנו להשתחרר כל כך הרבה זמן.

Dave Sim-Creator של Cerebus. תמונה מוקדמת של מה ש- Eisner יצא קשר עם היוצר הייתה עבודה. הוא די עשה את זה לבד כמו תמיד היה נקודת מבט חזקה ללכת עם זה. יתכן שלא תמיד הסכמת עם זה, אולם היה לו את זה כמו גם החזיק בזה.

מרטין סטבר-סבר, מבצעים ופרסום למימון הפצת עיר. הפצת העיר מימון הייתה הגדולה האחרת של שני המפיצים הענקיים יחד עם דיימונד. מרטין עשוי להיות שוחק, נועז, כמו גם של דעה חזקה, אולם אם אתה לוקח את הזמן לבלות איתו כמו גם לעבור את טבעו הכוחני, תגלות BUדדי לכל החיים. כנה לתקלה כמו גם לא לפחד לחלוק איתך את הכנות שלו. מרטין היה חלק מהפאזל שתמיד היית צריך.

המועמדים משנת 1993.

הזוכים בפרס “רוח הקומיקס” באותה השנה בסופו של דבר היו:

גארי קולובונו

מונדוג

שיקגו, אילינוי.

שון סקופילד וסטיב סולומוס

המפנה

טורונטו, אונטריו, קנדה

ו

רורי שורש ומייק פצ’ן

אתנחתא קומית

ברקלי, קליפורניה. וסן פרנסיסקו, קליפורניה.

ביליתי זמן בכל החנויות האלה כמו גם שראיתי את הקסם המגוון, ראיתי את הקמעונאים האלה מגלגלים דרך לשוק הישיר של ימינו, כמו גם מכל מה שראיתי וויל אייזנר לובש חיוך גאה.

המדינה “מה שמסתובב, מתקרב”, עם זאת הייתי רוצה להאמין שהדברים הטובים ביותר עוברים בדרך הישירה כמו תמיד להתקדם.

תודה, האם אסינר כמו גם תודה לספרי הקומיקס שנקראו, כמו גם לקרוא לצמיתות.

ביו סמית ‘

חוות האגרוף המעופפת

www.flesingfistranch.com

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.