BEAUOLOGY 101: יציקה והשתתפות בספרי קומיקס

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

Beau Smith-in פינה שלך.

מאת ביו סמית ‘

בהיותי בתעשיית הקומיקס ותעשיית הטלוויזיה, אני שומע דברים. ובכן, כולנו שומעים דברים, אבל עם העבודה שלי, נראה שרבים מהם שזורים בבידור. שלשום דיברתי (כן, דיברתי … בטלפון, לא פחות) עם חבר שלי שהוא מפיק של כמה סרטים כמו גם תכניות טלוויזיה רבות. היא העלתה את העובדה שבפעם אחת יותר מפעם אחת כתבתי את הדמות של DC Comics Wildcat בקומיקס DC שונים. לאחר מכן היא אמרה לי שאולי אני מעוניינת לדעת שהדמות עשויה להופיע בסרט קומיקס DC הקרוב. אז כן, הייתי מוטבע על המידע הזה. תמיד אהבתי את הדמות, וזה חוזר לילדותי כשאבי אמר לי שווילדקאט, יחד עם בלקוהוק, היה אחד המועדפים עליו כשהוא גדל בשנות ה -40 וה -50.

Wildcat A.K.A. טד גרנט

לאחר מכן היא אמרה לי שהדמות תובא כגיבור -על ותיק, אין כוחות מאוד, למעט תחפושת קשה יותר אפשרית העשויה מחומר קשה באמת להגנה. הדמות תוצהר כאיש שהתאמן, לימד וינחה גיבורי על אחרים, צעירים ומבוגרים, איך להילחם … אפילו סופרמן.

הייתי ממש מוגדר והחמיא לי כי אלה היו הרבה נקודות סיפור שהבאתי לדמות כשכתבתי אותו.

ואז היא אמרה לי לאיזה השמועה שמועה על השמועה שממלאת את התפקיד הזה וניגשה לה … סילבסטר סטאלון! (חברו האישי של הסופר, צ’אק דיקסון.)

טיולי Wildcat

אמרתי לה שאני חשבתי שזה ליהוק נהדר אם כל זה א ‘נכון, ב. אי פעם קורה. סטאלון הוא אחד מיציקות החלומות על דמות כזו, ואני יכול לראות אותו טוב עם היותו שחקן תומך וחיוני בקאסט אנסמבל. הוא הגיל הכי טוב ויש קריצה מיוחדת שהקהל שיש לו אותו בתפקיד הזה.

חשבתי על שחקנים/ליהוק לכל הדמויות שכתבתי אי פעם כי זה עוזר לי לדמיין אותם בראשי כשכותב אותם. יכולתי לראות בקלות את סטאלון כ- Wildcat/Ted Grant. יכולתי גם לראות גם אלוף ושחקן לשעבר של MMA, רנדי קוטור כ- Wildcat. פחות כסף, אבל זה המראה והכישורים האידיאליים להיות Wildcat.

כריכה רכה של באטמן/ווילדקאט

בקומיקס, Wildcat היה ותמיד היה מתאגרף, אבל תמיד היה לי אותו לא רק כמתאגרף, אלא אדון של כל צורות היד ללחימה ביד. הוא היה מספיק זמן ותמיד חשבתי שברגע שהוא יניח תחפושת וחיפש פשע להילחם, שהוא ירצה לקבל כמה שיותר יתרון, ולכן למד כמה שיותר סגנונות מאבק. זה היה משהו שהיה לי במגרש שבו באטמן והוא סיפר קצת יותר על האימונים שלהם יחד וסיפור נקמה שמעולם לא סיפר להם. (חסוך את זה בפעם אחרת ואחד אני מקבל תשלום עבורו.)

שיחות ליהוק מסוג זה נמשכות בספרי קומיקס כל יום ויש להם במשך עשרות שנים. אהבתי להסתכל על עותק וינטג ‘של מגזין הקוסם מדי פעם בתיבה של $ 1.00 בחנות קומיקס וראיתי את הטור הרגיל בו נהגו לעשות על ליהוק לקומיקס. אמנם, בדרך כלל היה להם “טעם החודש” לאותה תקופה, אך במקרים מסוימים הם היו מתים עם יציקה מסוימת. למותר לציין שזה תמיד דבר מהנה להסתכל עליו עכשיו.

B’wana Beast-Beet על המסך הגדול!

רק זמן וחוזים יגידו אם אי פעם אנו רואים את סטאלון כ- Wildcat על המסך הגדול או אם אנו רואים אי פעם את Wildcat שם כלשהי בכל צורה שהיא. אשמח לראות את זה. ואז שוב, אני רוצה לראות גם B’Wana Beast על מסך הכסף.

תן לי את התלבושות השגויות האלה בכל פעם!

המשך ליהוק,

ביו סמית ‘

www.flesingfistranch.com

@Beausmithranch בטוויטר ובאינסטגרם

Leave a Reply

Your email address will not be published.