לשיקולך: Teen Titans של DC אומניבוס מאת ג’וף ג’ונס

הפרסום הזה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

Teen Titans Omnibus מאת ג’וף ג’ונס

מאת רוברט גרינברגר

אי פעם מכיוון שהיו צדדי צעיר, אוסף אותם יחד כצוות נראה כמו התפתחות טבעית של הצוותים הבוגרים שהתרבו לאחר הגעתה של אגודת הצדק של אמריקה. אולם באופן מוזר, זה נפל לסטן לי כדי להמציא את בעלות ברית הצעירות במארוול, תוך שימוש באקי כמו גם טורו למרות ש- DC לאחר ש- Robin, Speedy, Dan the Dyno-Mite, Stripese, כמו גם כן.

עם זאת, בעוד שקבוצות צעירים מסוגים מגוונים היו חיוניים בקומיקס מכיוון שג’ו סיימון כמו גם ג’ק קירבי סיפקו לנו את הלגיון של Newsboy כמו גם את הקומנדו של נערים צעירים, הרעיון של אימון באמת הדור הבא של הגיבורים לא באמת צץ כמו סגנון עד שג’וף ג’ונס החיה את הטיטאנים העשרים בפעם המי יודע כמה. כאשר הסידקיקים מאוד התאספו לראשונה בהתחלה כמו גם בסעיף 54 החזק, זו הייתה אפשרות לחבר סביב הסדרה המתמשכת שלהם משנות השישים ראו את בני הנוער חסרי הדמות העונג זה בזה בעסקיו של זה תוך עצירה של מר. טוויסטר (אם כי הגרפיקה של ניק קרדי הייתה מעולה).

ג’ונס, עם האמן מייק מק’קונה, הניח סיבוב רענן בקבוצה בהתחלה שסיפק אותם בסוף השבוע כדי לגלות מאחת נוספת תחת העין הפקוחה של הסייבורג למבוגרים כעת. עם זאת, הם היו אמורים להתאמן לקשר כמו גם עכשיו, כל אחד מחברי הצוות היה אישיות ייחודית ביותר. זה פרח תחת ג’ונס, שהיה אז ברכישת עניין בנאמנותו לעבר תוך סיבוב חוטים חדשים ומעניינים לקוראים עכשוויים.

עכשיו, חמש עשרה הבעיות הראשונות האלה נאספות באומניבוס של Teen Titan שם מותג של פתק כלשהו. הספר כולל לא רק Teen Titans (סדרה שלישית) #1-15, אולם הוא כולל חומר של Teen Titans ½, Titans Data #2, Teen Titans/Outsiders Trick Data 2003, Legends of DC World 80 ענק #2 ענק #2 , כמו גם מיניזריות של Beast Beast Boy Beast Beast.

מה התרחש באותן שנים ראשונות? הרבה כשמצאנו היבטים חדשים לגיבורים כמו גם לנבלים. הם קשורים את הצוות הנוכחי לגלגולו הקודם, הם מטפלים לראשונה במכת המוות, אולם אנו מגלים ש- Plash Plash יכול לבדוק כמו גם לשנן טונות של עובדות דרך הספרייה הציבורית תוך שימוש במהירות שלו. אנו מתנצלים הכי טוב מ’מכה לדם של אחים המראים שלהיות טיטאן זה הרבה יותר מסתם משחק של ילד. גם הצוות מברך באדיבות את רבאגר, בתו של Deathstroke, שהייתה זרז מצוין למחלוקת הדמויות מאז. לאחר מכן המוקד עובר לילד הצעיר של Beast לפני שרבן חוזר כמו גם נשאר שחקן קריטי למשך זמן רב.

ג’ונס מעולם לא מאבד את ראיית הדינמיקה הקבוצתית ככל שהבריתות גדלות כמו גם סתיו כמו פעימות לב כמו קונור כמו גם הרומנטיקה של נערת השאלה מתחממת. רובין נשאר במנהיג הטבעי, מסורת טים ​​דרייק ירש מדיק גרייסון ממש כמו שקאסי סנדסמרק היה הטיטאן המרוכז שכולם עשויים להיות נוחים בסביבה. כמו כן, הוא הוסיף מקפי הומור, אף אחד לא טוב בהרבה מאשר כאשר הצעיר פלאש גילה לנהוג … בבטמוביל.

סגנון אומניבוס נמצא בבירור כאן כדי להישאר כמו יתרון אחד בכך שיש לו את זה הוא לראות את ג’ונס צומח כסופר כמו גם לראות את הזרעים שהוא צומח מוקדם נובט לאפוסים מלאים. אוסף זה הוא די הרבה עסקאות בכתב של שלושת ג’ונס, כך שתצטרך לבחור בעצמך אם הכריכה הקשה הזו שווה לתרום למדף שלך אם אתה הבעלים שלהם. אם לא, זה הכרך שיש להד של “טיטאנים יחד!” מצלצל בקול רם כמו גם ברור.

לִרְכּוֹשׁ

Teen Titans Omnibus מאת ג’וף ג’ונס

Leave a Reply

Your email address will not be published.