הנשר חוזר במאי 2016

שחרור התקשורת – הנשר שוב נופל! עברו למעלה מעשרים שנה מאז שהגיבור המסורתי של ניל ווקס איגל איגל את הדפים הפאנלים של קומיקס חדש. הפקות המיתולוגיה האמריקאית מחזירה את תחושת האינדי עם פרקים חדשים לגמרי לסאגה המתמשכת של הבלש של האומנות לחימה.
נוצר על ידי אייקון הקומיקס ניל ווקס, כמו גם ריץ ‘רנקין בשנת 1986 במהלך פיצוץ הקומיקס האינדי הלבן של שנות ה -80, כמו גם פיצוץ קומיקס אינדי לבן, חזרתו של איגל הייתה איחור ארוך כמו גם תוספת מבורכת לקטלוג הכותרות של המיתולוגיה האמריקאית במהירות ו הקומיקס החדש יעמוד בהרפתקאות העל -טבעיות של המשמר ריצ’רד איגל במאבקו המתמיד לגלות צדק בסוף חרב.

לא רק ש- Vokes כמו גם המו”ל החדש שלו יחזיר את אחת מדמויות החתימה שלו לחיים, ישנן גם תוכניות לשחרר סיפורים חדשים המבוססים על דמותו המלאך האפל של מותו (שנקרא בעבר ראש המוות), השתקפות עתידית אפלה של המעוותים הרוצח הנשר יהפוך. שתי הסיפורים ישתלבו ל”וווקסברס “גדול יותר שהמפרסם מתכנן לסייע לזרקור את השליטה היצירתית הדמיונית של יוצרו עם שחרורים נוספים של סיפורים אפלים מה- Vokesverse. סיפורים אלה מדגישים קריירה המשתרעת על פני יותר משלושה עשורים עם מתח כמו גם יצירות סחורות בדם בעולם מדהים של סיוטים, מפלצות, כמו גם מהומה.

הפקות המיתולוגיה האמריקאית (AM) תציג את הנשר: חוזר כפרט קומיקס שטוף דיו באורח דיו, שחוגג את הסיפור המסורתי הראשון מהסדרה המקורית, כמו גם מציג סיפור חדש לגמרי שנושם חיים טריים בפולחן גיבור. הספר מוצג בקטע הקומיקס במהדורת מרץ 2016 של תצוגה מקדימה של מפיצי הקומיקס של Diamond, המופיעים תחת “הפקות המיתולוגיה האמריקאית”, בעמוד מס ‘277. זה מביא מחיר כיסוי ארה”ב בסך 4.99 דולר. קוד המוצר של Diamond Comic מפיצים הוא MAR161051 כמו גם מוצע כיום להסדר מחדש. הסדרה החדשה מחזירה את הצוות החדשני המקורי של הסופר ג’ק הרמן, כמו גם את האמנות של ניל ווקס, ומשחררת לילה של 1000 נינג’ות בתערובת המעניינת והייחודית הזו של אומנויות לחימה, הנסתר, כמו גם אימה.

“מתי אתה הולך להחזיר את איגל? מאז נפילתו של קומיקס הנשר בראשית שנות ה -90, המעריצים שלנו שואלים את השאלה הזו. אף הופעה אחת של ועידה כל השנים לא עברו בלי לפחות מעריץ אחד ששאל אותי את זה. התחלתי קו סיפור חדש לפני שנים רבות שכלל את חזרת הנשר לקריסטל סיטי. זה התבסס על קונספט עשיר, ג’ק הרמן, כמו גם דיברתי על כך שעדיין עשיתי את הסדרה, “אמר ווקס.

“התארגנו בסיום הסדרה בשלב מסוים עם ‘המוות’ של איגל – זה היה אמור לקרות לאחר קרב אחרון עם אויב הקשת שלו, וולפגר. התוכנית שלי הייתה אז לקבל את העלילה החדשה שנים פתוחות לאחר מותו של איגל, שבסופו של דבר היה אגדה כמו גם בסופו של דבר להחזיר אותו מ’מתים ‘כדי להתחיל הרפתקאות חדשות. שם אנו מתחילים את הסיפור החדש שלנו- באמצע קרב למוות … “, אמר.

“וכדי לתגובה הדאגה הארוכה של עשרות שנים (‘מתי אתה מתכוון להחזיר את הנשר?’), ובכן, ממש הנה לך!” הוא אמר.

“זו אחת מאותן משרות שאתה לא יכול לסייע בהן עם זאת להתלהב מהכלל בהן. מה שעבודתו של ניל התכוונה לשוק בכללותה כיוצר כמו גם האמן הוכיח כמדד”, הצהיר מייקל בורנשטיין , המו”ל של המיתולוגיה האמריקאית. “היצירה המקורית שלו בשנות ה -80 של המאה הקודמת הייתה אחת ההלוואות של הזרז לגל גאות ושפל של דמויות אינדי כמו גם קומיקס שלא רק שרדו אולם עם זאת, בולטים יותר עם המבקרים של ימינו מתמיד. נשר הוא אחת הדמויות האלה שהמעריצים פשוט מגיבים להן כמו שאנחנו שמחים מאוד להיות מסוגלים להחזיר את החיוני הזה לפנדום. הצטרפו אלינו כשאנחנו מפגינים מחדש את ההיסטוריה עם הנשר: חוזר. ”

על נשר
הנשר הוא דמות המיוצרת על ידי ניל ווקס כמו גם ריץ ‘רנקין בשנת 1986. במקור הוא ניהל 23 בעיות תחת קריסטל פרסומים, עסק שהקים ווקס כמו גם רנקין, כמו גם סיים את הריצה שלו בשנת 1989. למידע נוסף, אנא ראה www.vokesfolks.blogspot.com.

על הפקות מיתולוגיה אמריקאית
American Mythology Productions (AM) היא חברה לקידום רכוש למגורים אינטלקטואלי העובדת בתחומי ספרי קומיקס מורשים, בבעלות חברה, בבעלות משותפת, כמו גם בבעלות יוצר, כמו גם מדיה אחרת. AM יש קשרים עובדים עם אדגר רייס בורוז, Inc., C3 Entertainment Inc, MGM, Miramax, כמו גם עסקים אחרים לתארים כולל שלושת הסטוגס, הארץ שהזמן שכח, הפנתר הוורוד, סטארגייט אטלנטיס, יקום סטארגייט, שיווי משקל, כמו גם אחרים. www.americanmythology.net americanmytho@טוויטר מיתולוגיה אמריקאית/פייסבוק

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

מהוnull

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.