סיפורו של כלה כרך 6

זהו יום נישואין עבור אמיר וקרלוק, הזוג התחתן בכרך הראשון בסיפור הכלה. הוא רק בן 12, והוא שמח עדיין להיות גבוה יותר. זה מוביל לצורך בבגדים חדשים, שמניעים את בני הזוג למועצה משפחתית, כשהם נאבקים עם כמה שהוא רוצה שיתייחסו אליו כאל גבר וכמה הוא עדיין צריך לטפל בו. רגשותיהם של הזוג מתנגשים, אך בשורש, אכפת להם מאוד זה לזה.

זה רק פרולוג לסיפור הראשי כאן, הכרוך בהכנות למלחמה. חייו של נווד הם קשים, ובפרק מוקדם, הסופר קאורו מורי ממחיש כיצד כך בכך שהוא מראה לנו צעיר מדהים שנהנה מעל עדר סוסים כשהוא נאבק למצוא אותם מספיק אדמה מרעה. זה קטע מצב רוח, כשהוא מציל סייח ועובר על המצב עם קרובי משפחה, אך הוא מספק הקשר מכריע לאירועים הקרובים.

האירועים הללו מדליקים את אמיר, שכן קרוביה (ומנהיגי השבט) רוצים להחזיר אותה מנישואיה הנוכחיים ולתת אותה ללהקה אחרת, אחת מועילה הרבה יותר לשבט שלה. עבורם, היא רק משכן, אובייקט לסחור. אבל בהתחשב בכך שהיא סירבה לבוא איתם בעבר, במקום זאת לזרוק אותה במגרש עם משפחתה החדשה, הם מתכננים כעת לקחת אותה בכוח … ולמחוק את הכפר לקחת את אדמתם.

הרישומים היפים והמעמיקים להפליא של מורי הם הפנייה המיידית של הסדרה, בהתחשב בכך שהם ברורים ברגע שקורא פותח את העטיפות. (במיוחד כשמדובר בתלבושות והטקסטיל הרקומות המדגימים עושר בתרבות נוודים.) עם זאת, תשומת הלב לפרטים נרחבת על סיפור הסיפור, שכן מורי מראה את האלמנטים הקטנים של החברה הנודדת שהם חלק ממנה ומצביעים על חשבונותיה בצורה הרבה יותר נינוחה המתאימה לאורח החיים העונתי והארוך לאורך זמן שהיא מציגה. היא מיומנת במיוחד מהבעות פנים, המספרות את הסיפור כמו הטקסט שלה.

יש סאבטקסט מושך להרהר בקרב, שכן אחד משלושת השבטים רכש מלאי נשק, כולל רובים ותותחים. ההסתמכות שלהם על טכנולוגיה שכל אדם יכול לפעול מנוגדת בעדינות למיומנות מתורגלת של הלוחמים הסטנדרטיים הרבה יותר. כוח ברוט לוקח רק אחד עד כה, במיוחד כאשר סופרים עליו יותר מדי. זה גם מופרך על ידי השימוש בו על ידי מנהיג ללא אתיקה או סקרנים. הלוחמים החכמים והמיושנים יותר מקדישים תשומת לב רבה יותר לשלטים הקטנים סביבם וכתוצאה מכך מסוגלים להערים על הבריונים המודרניים הרבה יותר. בנוסף, מנקודת מבט של מחבר, זה הרבה יותר מרגש להציג גיבורים קלאסיים ואינדיבידואליים.

למרבה הצער, זהו הספר האחרון מזה זמן, בהתחשב בעובדה שכעת הדבקנו במה שפורסם ביפן. עם זאת, בהתחשב בכך שהם שוחררו בעבר בשנה, יש תקווה לכרך חדש בשנת 2015. מורי מספקת קומיקס קצר בסוף על ביצוע הסיפור, שם היא מתבצעת כל כך הרבה סוסים בקרב ומדברת על תוכניות להראות הרבה יותר מסמית ‘(דמות אהובה) בספר הבא. (המו”ל סיפק עותק ביקורת.)

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
טאמבלר

פוסטים קשורים:

סיפורה של כלה כרך 9 עוקב מהספר הקודם, אנו ממשיכים בסיפור המעורבות של פרייה בסיפור הכלה כרך 9. (זה היא על הכריכה, מביעה את רגשותיה באמצעות סמליות של עיצובי לחם בצורה הפועלת שלה בדרך כלל.) אני חושדים שהרבה קוראים יכולים להזדהות איתה. אכפת לה בחוזקה, …

סיפור של כלה כרך 5 כאשר הבנתי שכרך חדש בסיפור של כלה, סדרת המנגה האהובה עליי הנוכחית, יצא לפני ארבעה חודשים ועדיין לא קראתי אותו, ידעתי שהחודשים האחרונים היו עסוקים יותר מכפי שהם בטח יהיו ו עם זאת, הצד החיובי של זה הוא … חדש …

סיפור הסיפור של כלה כרך 1 א ‘כלה כרך 1 פשוט מדהים. זה יוצא מן הכלל שהוא כל כך מצויר להפליא ומסופר על ידי קאורו מורי; שנושא מוזר כזה – מנהגי נישואין בקרב השבטים הנוודים של מונגוליה במאה ה -19 – יכול להיות כה מרתק; שאומנות כל כך מקושטת, מעמיקה להפליא יכולה …

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.