הצבעה של אקס-מן 2022 המועמדים מביאים קבוצה מעורפלת עוד יותר משנת 2021

2022 נראה קצת מוקדם מדי להצבעה חדשה של חבר צוות X-Men, אך מארוול הודיעה על המועמדים החדשים היום-ויש להם כמה הפתעות ענקיות כמו הם עשו בהצבעה של אקס-מן 2021. לרוע המזל, יש להם גם “הימור בטוח”, כמו פולאריס (שזכה בבחירות המעריצים הראשונות). עם זאת, אפילו הפופולרי ביותר מבין אצווה זו יש תחרות נוקשה כלשהי. אז בואו נסתכל על עשרת המועמדים שאנו מקבלים מהם. נעבור מ”כמעט כל מעריץ וקורא קומיקס חולף יודע את הדמות הזו “ל”אנחנו יוצאים לראות את הוויקי, הוויקי הנפלא של X.”

המועמד הראשון של אקס-מן 2022 להצביע הוא בחירה ללא השראה

(תמונה: מארוול קומיקס)

מארוול יכולה להשתמש בקמפיינים אלה כדי להדגיש דמויות פחות ידועות. אבל הם צריכים לזרוק כמה דמויות פופולריות כדי לגרום לאנשים להתעניין בהצבעה. זה ככל הנראה המקרה עם סירין, בתו של אחד ה- X-Men הפופולריים ביותר בכל הזמנים, באנשי. היא הייתה בעבר אקס-מן ושירת בקבוצות אחרות. אז אני מקווה שהיא תמצא סגל אחר שיצטרף לקו. הנה מה שיש למארוול לומר עליה:

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

בתו של ה- X-Man Banshee, תרזה קאסידי עשתה לעצמה שם כחברה ב- X-Factor, תוך שימוש באותה כוחות קוליים כמו אביה. צוות ה- X-Factor הנוכחי הצליח סוף סוף לשחרר אותה מההשפעה של האלוהי המכונה המוריגן, אליו הקריבה את עצמה כדי להציל מוטציה עמית.

האופציה הבאה הזו כבר איבדה את ההצבעה בשנת 2021

(תמונה: מארוול קומיקס)

היסאקו המסכן. הפופולריות שלה מתפשטת וזרימה. בכל פעם שהיא מוצגת בצוות, אנשים אוהבים אותה. כשהיא לא, זה כמו שכולם שוכחים ממנה מיד. אז מה שהופך את ארמור לבחירה מוזרה הוא שלא רק שהיא הפסידה בשנת 2021, אלא שהיא כבר בקבוצה הקרובה-ה- X-Men הסודי-המורכבת מכל המפסידים של 2021. אז האם ג’רי דוגן פשוט באמת אוהב שריון? או אולי ל- X-Office יש תוכניות גדולות עבורה ומקווה שהיא תגיע לקבוצה? הנה הכתיבה שלה:

היסאקו איצ’יקי מסוגלת ליצור שדה כוח פסיוני עוצמתי סביב עצמה, מה שמאפשר לה כוח ועמידות על-אנושית. היא שתלה את פרח הקרקואן הראשון במאדים, וכחברה במוטנטים החדשים היא מסייעת לאחיה ברחבי העולם.

המועמד הקטלני ביותר בהצבעה של אקס-מן 2022

(תמונה: מארוול קומיקס)

אמנם יש מוטציה אחת נוספת ברשימה שיכולה להיחשב קטלנית יותר, אך העונשין עדיין זוכה בסיבוב הזה. מונה סנט קרוקס נהגה לעבור בשם מ ‘כן, סתם מ’ היא טלפתית, יכולה לעוף והיא חזקה בטירוף. אבל כמה שנים אחורה, היא גם צברה – או שקיבלה את הכוחות הערפדים של אחיה, Emplate. הוא המוטנט המפחיד שנראה כמו קטולו והאיש החיוור ממבוך פאן השתכרו, פריקי, ונולדו תינוק. עכשיו היא יכולה להפוך לעונשין תוך שמירה על השליטה במחצית האפלה שלה. בעיקר. מארוול סוג של הברקות על כל החלק “אני מנקז את החיים מהמוטנטים”:

מונה סנט קרוקס מתמודדת כדגימה מוטציה כמעט מושלמת עם מגוון רחב של כוחות וכישרונות. היא כיום ה- CO-CXO של X-Corp. אף על פי שהיא ראתה פעם את זה כנטל, מונה מסוגלת כעת לעבור לצורת העונשין הקטלנית שלה כרצונה.

אחד המועמדים המוערכים ביותר ב- X-Men בהצבעה של 2022

(תמונה: מארוול קומיקס)

כשקרייג קייל וכריס יוסט עבדו על אקס-מן החדשה בראשית שנות האלפיים, Surge היה אחת הדמויות הטובות ביותר שלהם. היא הייתה מנהיגת צוות, הייתה לה פאוורסט מרשים ועדיין הייתה נערת נער. נוריקו היה גם הסטודנטית האהובה על אמה פרוסט. בהתבסס על המראה והכוחות שלה, מעריצים רבים מאמינים שהיא הייתה חברתו של Degasonic Teenage Deadead בדדפול 2. אבל זה היה למעשה יוקיו, שהופיע גם בוולברין, אותו מגלם שחקנית קצת יותר מבוגרת. עם זאת, בלבנו, Surge היה בדדפול 2. התיאור של מארוול של המועמד הזה לשנת 2022 אקס-מן:

אחד האלקטרוקינטיקה החזקה ביותר בקרקואה, נוריקו אשידה יכול לייצר תקיעות ברקים הרסניות ולנוע במהירויות מדהימות. היא עומדת להתחבר עם חבריה החדשים של ה- X-Men כדי להגן על הדור הבא של המוטנטום.

אחד האויבים המרושעים ביותר של ה- X-Men הוא כיום מועמד לקבוצה

(תמונה: מארוול קומיקס)

גורגון יהיה החבר הקטלני ביותר ברשימה זו בכל עת אחרת. עם זאת, אמן הלחימה המסוגל להפוך אנשים לאבן במבט אחד לא היה עצמו לאחרונה. הוא וולברין היו יריבים מרים במשך עשרות שנים; הם שימשו זה לצד זה כאלופים ב- X של חרבות. כאשר ה- X-Men הפסידו קשה, הוא שחט צבא שלם של לוחמי ארקי אפילו לתוצאה אך מת בכך. לפיכך, ב- Krakoa, הוא עשוי להיות אחד המועמדים המועדפים על 2022 להצבעה של אקס-מן. אבל מה עם הקוראים? מארוול רומזת על השלכות המוות ההוא בכתבתם. מי שכתב את הביולוגיה הקצרה שלו להצבעה של אקס-מן נראה גם מעדיף אותו, מכיוון שגורגון קיבל את ה- mתשומת לב אוסט:

כמו היצור המיתי של שמו, מבטו של טומי שישידו יכול להפוך את כל מי שפוגש אותו לאבן. למרות שיש לו מעצמות רבות אחרות, מיומנותו של גורגון עם חרבות היא כוחו הגדול ביותר. בגלל מיומנותו עם להב, הוא הצליח להפוך את הגאות ברגע מכריע במהלך תחרות החרבות בעולם האחרות. למרבה הצער, הוא נפטר בכך וחזר … שונה.

המועמד הבא היה גם דמות אקס-מן חדשה רעה

(תמונה: מארוול קומיקס)

בלינג! זה שמה, נקודת קריאה והכל. אבל למען השפיות של דקדוק (לאפליקציות יש בעיות בריאות הנפש, נכון?), אנחנו הולכים ללכת עם בלינג. למוטנט הצעיר גוף יהלום כמו אמה פרוסט יכול להתבטא כרצונו, אך קבוע. ושמה יהפוך את סטן לי וג’ק קירבי לגאים: רוקסי וושינגטון. תשיג את זה. רוקסי? רוק?! כמו יהלום! כובעים לפיטר מיליגן ולסלבדור לרוקה, יוצרי בלינג. משום מה, מארוול החליטה שלא להזכיר את הנאגט האיכותי הזה ביהלום. או שמה האמיתי. Chevaliers של גמביט זוכה לאזכור, אבל לא את שמה האמיתי? רוקסי הוא אחד המועמדים 2022 להצבעה של אקס-מן! שמה ראוי לזרוח כמו שהיא עושה! הנה התיאור של מארוול:

חבר לשעבר בסגל שבליירס של גמביט בבית הספר חאבייר, בלינג! לאחרונה התחברה עם X-23 והקבוצה שלה כדי לחקור את המניעים האמיתיים של האומה החדשה של קראקואן. יש לה גוף קשה יהלום, חוזק על-אנושי ויכולת לירות טילים גבישיים.

נבל קלאסי הופך את הרשימה

(תמונה: מארוול קומיקס)

בעוד שגורגון הוא אויב מסוכן – או לפחות היה – מפולת המפולת היא יותר, טוב, מרוחקת. מהאחווה של מוטציות רעות, הוא כנראה אחד החברים הפחות פופולריים. קרפדה, פירו, כתם? אנשים אוהבים אותם. ג’וגנאוט היה חבר פופולרי, והוא אפילו לא מוטציה! ובכל זאת, זו בחירה מרגשת. דומיניקוס פטראקיס ניסה לשחק את הגיבור כמה פעמים עכשיו, וחזר לחשוש עצמו כשניסה לעצור ג’וגנאוט מופעל להגיע לאוטופיה, אומת אי אקס-מן הקודמת. הוא גם עבד עם חרב במהלך משבר ההשמדה האחרון. הוא מועמד נהדר להצבעה של אקס-מן 2022 הוא שהוא שניהם דמות בשלה לחקירה ודמות מדור קודם. נראה כי גם משרד ה- X אוהב אותו:

דומיניקוס פטראקיס, בן שנים ארוכות שנים, השתמש בכוחות הסיסמוקינטיים שלו נגד אקס-מן. אף על פי שהוא נהרג על ידי הגולגולת האדומה, הוא היה אחד מאינספור המוטציות שקם לתחייה בקרקואה, שם הפך לסוכן של S.W.O.R.D.

אחד המועמדים של אקס-מן מצביע 2022 הוא טוב עם ספיידרמן

(תמונה: מארוול קומיקס)

אנחנו מגיעים ל”מי? ” חלק מההרכב. אבל אם היית ילד בשנות השמונים, פירסטאר לא היה דמות מעורפלת. אנג’ליקה ג’ונס הייתה אז נכס חם. היא הייתה בכל צוות שאתה יכול לדמיין, מהנוקמים ועד לבעלות ברית הצעירים. בנוסף, ספיידרמן מתחייב עבורה, אז היא ניצחון בטוח. עם זאת, היא בחירה מוזרה מסיבה אחת מסוימת: היא עדיין לא הצטרפה לאומה Krakoan, כפי שמארוול מציין:

אנג’ליקה ג’ונס היא גיבור-על ותיק, המתגאה בחברות לשעבר ב”נוקמים, לוחמים חדשים, בעלות ברית צעירות ואקס-מן עצמן-בנוסף להיותו אחד החברים המצטיינים ביותר של ספיידרמן. למרות שם הקוד שלה, כוחותיה הם למעשה מבוססי מיקרוגל, ומאפשרים לה להצית, להמיס או לחמום על כל מה שהיא מכוונת אליו. היא טרם טענה לאזרחות בקרקואן …

לעולם אל תזלזל בענק עדין

(תמונה: מארוול קומיקס)

Nezhno Abidemi הוא מעצמת מעצמה רכה. קעקועי הוויברניום שלו שומרים על כוחו בבדיקה כך שהוא לא יגדל מסיבי מדי (ויש להם התקפים בגלל זה). חבר אחר במוטנטים החדשים, ג’נטל אולי לא הידוע ביותר, אבל הוא יכול היה להפוך לחביב המעריצים. מעריצי קומיקס חדשים עשויים לרצות שהוא קראקואן וואקנדן. שיש מישהו מהאומה של הפנתר השחור כחבר X-Men יהיה נהדר לתדמית הציבורית של אקס-מן. הם צוות שמגן על העולם. הם צריכים לייצג את זה קצת יותר. למרבה הצער, למארוול לא היה הרבה מה לומר עליו, אז אני מקווה שהמעריצים עושים קצת מחקר:

ה- X-Man הראשון שהגיע מאומה וואקנדה, Nezhno Abidemi מכנה כעת את קראקואה את ביתו. כוחו המוטנטי מאפשר לו להגדיל באופן אקספוננציאלי את השרירים שלו, ולהעניק לו כוח ופגיעות כמעט בלתי מוגבל.

האחרון של המועמדים של אקס-מן 2022 להצביע עבורו ראוי … בחיפוש בוויקיפדיה

(תמונה: מארוול קומיקס)

בהצבעה האחרונה, הדמות המעורפלת ביותר הייתה טמפו. רוב האנשים הגיבו עם, “אה, טמפו! כן, שכחתי ממנה. היא מדהימה.” היא לא ניצחה. אבל הפעם, יש לנו Micromax. אבל הוא לא דמות “אה, כן, הוא מגניב”. הוא “ללכת לוויקיפדיה ורואה” קטע זה זקוק להרחבה “. מארוול נותנת לנו קצת מידע אך לא מצליחה לספר לנו מה הכוחות שלו או מדוע עלינו לדאוג. למעשה, הם מזכירים כיצד עבד פעם עם סוכנות ממשלתית המדכאת מוטציות:

מוטציה בריטית, סקוט רייט שימש כסוכן של סוכנויות שונות של העורבN, כולל MI13 ו- F.I.6. בעבר הוא היה גם בקצרה חבר באקסקליבור – ובמחלוקת, O*n*e – כשהוא התנגש עם רבים מחבריו המוטנטים.

מבין כל המועמדים לשנת 2022 אקס-מן להצביע, למי הכי סביר לנצח-ומי צריך לנצח?

(תמונה: מארוול קומיקס)

פולאריס זכה בבחירות בשנה שעברה בעיקר בגלל הכרת שמות. היא לא דמות לא רעה בשום אמצעי והייתה יכולה להיות בחירה טובה לסגל X-Men ללא קשר. היא הייתה צריכה להיות תופסת את המקום של רוג והיה לה מוטציה נוספת בקלפי. הפעם, זו סירין. שוב, היא דמות נהדרת, ואם הכותבים יכריזו עליה כחבר צוות, זה יהיה נהדר. עם זאת, למועמדים של אקס-מן 2022 צריכים להיות דמויות ייחודיות יותר להצביע, ולא עמוד התווך. סביר להניח שהיא תנצח.

אבל מי צריך לנצח? אחד ה- X-Men החדש. בלינג, שריון, מתח או עדין. קראקואה עוסק בעתיד התרבות המוטנטית. אנחנו צריכים לראות יותר מוטנטים שמסתכלים על היותך מוטציה. כן, הם ראו כמה זמנים קשים, אבל הם לא סוערים כמו עמיתיהם הבוגרים. יש להם נקודת מבט של סייקלופ, רוג, ז’אן, פולאריס וסאנפייר פשוט אין. ובעוד וולברין (לורה קיני) וסנכרון הם צעירים מבחינה טכנית, לורה יש טראומה קיצונית שמטפלת אותה, וסנכרון פשוט חי במשך אלף שנה בכספת, מקום בו הזמן מבחוץ לא משתנה. אז עכשיו יש לו נפש זקנה מאוד בגופו של בחור צעיר. בלינג, מתח, עדין או שריון יכולים להביא תמימות נחוצה לצוות.

אילו מועמדים אתה רוצה לראות ב- X-Men, ומי יקבל את הצבעה שלך ב- 2022? ספר לנו למטה. אני מושך לעדינות.

(תמונה מוצגת: מארוול קומיקס)

Leave a Reply

Your email address will not be published.