רמבלינג הקומיקס של רוג’ר: סיפור כנס

הפרסום הזה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

ג’ין קולאן בוויזארד וורלד שיקגו

מאת רוג’ר אש

אני אצא לקומיקס-קון של בולטימור בעוד כמה שבועות, שאני באמת נרגש ממנו, כך שמוסכמות קומיקס היו על דעתי לאחרונה. הוסף לטור של סמית ‘האהוב בשבוע שעבר על רישומי כנסים, שהם משהו שאני אוסף, כמו גם הנושא לטור זה היה ללא מוח. תן לי לספר לך סיפור כנס שהתרחש 16 שנה בסן דייגו.

עוד בשנת 1993, ווסטפילד היה ביתן בקומיקס-קון בסן דייגו, כמו גם הייתי אחד מארבעה אנשים שנבחרו לעבוד בזה. זה היה הטיול הראשון שלי, כמו גם עד כה בלבד, בכנס סן דייגו, כמו גם התרגשתי מאוד ללכת. זו הייתה סן דייגו! הוועידה הענקית של השנה! כמו כן, על גבי זה, ג’ין קולן עמד להיות שם.

ג’ין להיות שם הייתה הצעה משמעותית עבורי. הקומיקס שהתחיל אותי לאסוף היה הווארד הברווז – בעיה מס ’25 לדייק – כמו גם זמן רב שפטתי את כל הקומיקס האחרים על סמך הלחנת סטיב גרבר כמו גם על אמנותו של ג’ין קולן. יש חלק ממני שעדיין כן. כמו כן זו הייתה ההזדמנות הראשונה שלי לספק את הבחור שעבודתו מרמזת עליי כל כך.

אז הקולגות שלי דייוויד, דריאל, כמו גם אלדון כמו גם אני מגיע לסן דייגו כמו גם את הקמת תא ווסטפילד. לא יכולתי להאמין בגודל האמנה. האמנתי שהקומיקס-קון של שיקגו היה עצום (זה היה/הוא), אולם לא הייתה שום השוואה. האולם היה משמעותי כמו גם ארוז לזימים עם אנשים שעשו כמו גם אהבו קומיקס. הייתי בשמיים של מעריצים. במהלך ההפסקה הראשונה שלי של היום הראשון של הכנס, יצאתי לגלות את ג’ין.

לג’ין קולן היה שולחן בסמטת האמנים. עבור הולכים שאינם קונים, זה האזור בו תוכלו לגלות אמנים חותמים, מוכרים ספרים כמו גם הדפסים, כמו גם לעשות רישומים. זוהה לי לקבל רישום של האוורד הברווז על ידי ג’ין. לפני כן, גיליתי אותו. ג’ין היה רישום קדחתני כמו גם אשתו, אדריאן, ישב לידו דאג לסוף החברה של החברה (רישום בקשות הסקיצה, קיבל פירעון עבור הרישומים וכו ‘).

כשעברתי, ראיתי שג’ין עובד על ציור יפהפה של האלמנה השחורה, בועט כשהיא טסה עם האוויר. תמונת קולן מסורתית. שאלתי את אדריאן אם נותרו סוגים של אזורים ברשימת הסקיצות של ג’ין. היא הביטה טוב כמו שאמרה, “כן יש. מי אתה אוהב? ד”ר סטריינג ‘? נוֹעָז?” “לא,” עניתי. “אני רוצה את האוורד הברווז.” ברגע שהמילים עזבו את פי, ג’ין הפסיק לצייר.

הוא בעצם פשוט הפסיק לצייר. הוא עדיין החזיק את העט. העט עדיין היה על העיתון. הוא הפסיק לצייר קו בינוני כמו גם לאט לאט הביט בי. הנה מה שהלך עם הראש שלי:

“הו #@ #*& !!! פשוט סיפקתי את הגיבור היצירתי שלי כמו גם אני הרגיז אותו! ”

התחלתי לומר, “אם יש בעיה עם זה, ד”ר יוצא דופן היה בסדר.” אין לי מושג בדיוק כמה מזה באמת יצא מהפה שלי מאז שיטת החלק דרך, אדריאן, שבוודאי הבין שהאמנתי שאני מצביע על משהו לא בסדר, הושיט את ידה כמו גם את ידה על שלי.

האוורד הברווז מאת ג’ין קולן

“זה בסדר,” היא הרגיעה אותי. “ג’ין אוהב את הדמות הזו.”

לאחר ששמעתי את זה, נרגעתי במהירות. עד היום אני מאמין שהתגובה שלו הייתה צריכה להיות מכיוון שהוא לא מקבל גם בקשות רבות לרישומי הווארד כמו שהוא היה צריך לראות מי ביקש אחת מהן. כמו גם כמה שעות אחר כך, היה לי סקיצה מדהימה של הווארד כמו גם סיפור נהדר ללכת איתו.

אם יש לך סיכוי לספק את הגן כמו גם את אדריאן בכנס, עשה זאת. שניהם אנשים פנטסטיים. כמו גם אם מעולם לא בדקת את גרבר/קולאן האוורד סיפורי הברווז המסורתיים, למה לא?! הם מצוינים ומוצעים במהדורה אומניבוס טובה של מארוול.

עכשיו, לכו לבדוק קומיקס!

לִרְכּוֹשׁ

האוורד הברווז אומניבוס HC

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.