(קוסמי) רוכב רפאים בשמיים

אי פעם מכיוון שהמעריצים קיבלו את ההצצה הראשונה שלהם ברוכב הרפאים הקוסמי העתידני בדפי תאנוס מספר 13, כל דבר שמציג דמות חדשה זו התפוצץ בסצנת האיסוף.

בעוד שהמבקרים נהנים מסיפור Cates כמו גם מבט על “בחור זקן תאנוס” (בעיקרון הסיפור הזה מיקום בעתיד הרחוק ביותר לאחר שתאנוס הביס את כל גיבורי היקום), זה היה החזון החדש של רוכב הרפאים (מי שמשתמש באבני חן אינסוף כדי לנסוע עם הזמן) שאספנים מתבלבלים. תאנוס מספר 15 נשלח רק למפיצים בשבוע שעבר, כמו גם חנויות רבות נמכרו ביום הראשון, מכיוון שזו הבעיה בה רוכב הרפאים חשף את זהותו הקודמת לתאנוס הצעיר יותר. למי שלא בדק את הנושא הזה, אני אשמור על ספוילר המאמר הקצר הזה בחינם.

בניגוד לדמויות חדשות/משופצות אחרות של מאוחר, אני רואה את רוכב הרפאים הקוסמי שמשפיע יותר על קאנון מארוול בחודשים הקרובים. האמת שהוא מחזיק בפנינת הזמן שמאפשרת לסופר להכניס אותו ליקום מארוול הנוכחי, כמו גם רוכב רפאים/חילופי רוכב קוסמיים תציע מבצעים נהדרים של קומיקס. כאשר זה מתרחש (אני מאמין שזה נטול סיכון להניח שהוא יתרחש בשלב מסוים) תאנוס מספר 13 יקבל דחיפה … כאילו הוא זקוק לאחד כזה; CGC שדורג 9.8 מהכיסוי המשותף של ג’וף שו הציע ארבע פעמים מכיוון שדצמבר, בממוצע 160 דולר. אתה עדיין יכול לקבל עותקים “גולמיים” שלא מוטבעים בסמוך למנטה בסביבות 20 $, אז יש לך את זה בשבילך.

גרסאות בשפע

כמו הרבה קומיקס בימינו, לאספנים יש המון כיסויים לבחירה כאשר זה נוגע לתאנוס מספר 13. יש את המהדורה הנפוצה עם יצירות האמנות של ג’וף שו, כיסוי ההחלקה העדשה של בורו, כיסוי הראש של מסורת מק’קונה, גרסת כרטיסי המסחר של כריסטופר, כמו גם הכיסוי של רפאל אלבוקרקי.

המהדורה המשותפת מוכרת היטב, כמו גם זו זו שניתן לגלות במקום איפשהו בסביבות 20 $ ללא כדורגל. הכיסוי העדשים אינו פופולרי, כמו גם הוא מוכר בכ- $ 6. כיסוי ראש הראש עושה קצת יותר טוב, כמו גם הוא עדיין במחיר של 10 $, לספק או לוקח. אתה יכול לחטוף גרסת כרטיסי מסחר לכל מקום בין 5- $ 10 $.

שם הדברים נעשים קצת יותר יקרים זה הגרסא האלבוקרקי. זוהי ריצת ההדפס הנמוכה ביותר של הסט כמו גם קשה יותר למצוא על ידי, מה שמגדיל מייד את הערך. קשר את זה עם ההופעה הראשונה של רוכב הרפאים הקוסמי כמו גם גיא ת’אנוס הזקן, כמו גם זה קומיקס יקר. למרות שעדיין אין מכירות מוקלטות של עותקים מדורגים, עותקים גולמיים נמכרים ב- eBay תמורת 100- $ 150 $. כמו שאמרתי קודם, ספק זמן מארוול להביא את הרוכב הקוסמי לציר הזמן של מארוול של ימינו כדי לספק את מקבילו, כמו גם זה יהיה קומיקס יקר הרבה יותר.

מחשבות סופיות

הזמן יגיד, עם זאת, אני מאמין שהגרסה החדשה הזו של רוכב הרפאים תהיה בעלת כוח שהייה. אני לא מצפה ממנו לעקוף את רוכב הרפאים המקובל בקומיקס או בסופו של דבר היה הדדפול הבא או וולברין, עם זאת אני מצלם אותו נשאר בסביבה אחרי שתאנוס זוכה בסיפור העלילה. בשנים הבאות, יהיה שווה את ההשקעה לשים יד על תאנוס מספר 13 בסמוך למנטה. גם אם זה לא יביא לך אינספור דולר ברווח, שווה 20 $ לשחק את זה בטוח.

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

תאנוס זוכה בהדפסים שנייה אתה רוכש את Thanos #13 שנייה כמו גם בהדפסים שלישיים? אם לא, אתה הולך לרצות שהיה לך. למרבה הצער, דוני קייטס/ג’וף שו תאנוס ריצה הוא חלק מההיסטוריה של קומיקס, אולם השפעתו נמשכת. השבוע, המוכר הבכיר בהחלט יהיה בעיית הבכורה של רוכב הרפאים הקוסמי מספר 1, …
2 ביולי 2018 ב”קומיקס ”

רוכב הרפאים הקוסמי לוקח אותך לטיול בשחרור השנתי של תאנוס #1Media – זה הזמן של רוכב הרפאים הקוסמי לזרוח. באפריל הקרוב, בסיפור חדש לגמרי, כמה מהסופרים הרבים המוערכים של מארוול, כמו גם אמנים, מצטרפים לצוות כוכב העל דוני קייטס, כמו גם לג’וף שו כדי לסייע לרוכב הרפאים הקוסמי לספר את כל התנא של תאנוס …
30 בינואר 2018 ב”קומיקס ”

מה עלה בדעתו ברוכב הרפאים הקוסמי? דוני קייטס כמו גם התוספות החדשות שלו מחזיקות ביקום מארוול, אולם האם אתה זוכר בדיוק איך התחיל ההשתלטות שלו? רוכב הרפאים הקוסמי העמיד קייטס על מפת מארוול, אולם האם CGR נסחף מתחת לשטיח? הדמויות של דוני הצהירו על הזרקורים בקיץ הקרוב. כל כך הרבה נאמר על Knull …
4 באוגוסט 2020, “קומיקס”

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.