ספיידרמן בחזרה ל- MCU כשסוני ודיסני מגיעים לניו דיל כדי לשתף אופי

אחרי מה שנראה כמו התנגדות בלתי ניתנת להחלמה בין דיסני לסוני, ספיידרמן חוזר ל- MCU לאחר ששתי החברות הגיעו לעסקה. לפני כחודש נפרדו חדשות שמדברות להרחיב את השותפות חסרת התקדים בין שני אולפנים יריבים. סוני האשימה את דיסני במבוי הסתום, והסטודיו אמר כי הם מתכננים לפנות לסרט חדש, שאינו MCU ספיידרמן, בכיכובו של טום הולנד. עם זאת, הרחבה מוגבלת של העסקה המקורית תראה את ספיידרמן בחזרה ב- MCU לפחות שני סרטים הרבה יותר. תמונת התנועה השלישית של ספיידרמן תעלה לראשונה ב -16 ביולי 2021, וספיידרמן של טום הולנד יופיע לפחות בסרט אחד אולפני מארוול אחד. עם זאת, הצהרת ראש אולפני מארוול קווין פייג ‘מציעה שאולי אנו רואים הרבה יותר ספיידרמן מחוץ ל- MCU ממה שחשבנו.

מההצהרה של פייג ‘באמצעות תאריך יעד:
“אני נרגש שהמסע של ספיידי ב- MCU ימשיך, ואני וכולנו באולפני מארוול הם מאוד אקסטטיים שאנחנו צריכים להמשיך לעבוד על זה”, אמר פייג בהצהרה. “ספיידרמן הוא אייקון וגיבור רב עוצמה שסיפורו חוצה את כל הגילאים והקהלים ברחבי העולם. הוא גם במקרה הגיבור היחיד עם מעצמת העל לחצות את היקומים הקולנועיים, כך שסוני ממשיכה לפתח את הפסוק הספדי שלהם, אתה אף פעם לא יודע מה מפתיע שהעתיד עשוי להחזיק. ”

מההצהרה הזו נראה כאילו ספיידרמן של טום הולנד עשוי להופיע רק בכמה מהפרויקטים האחרים הקשורים לפלאו של סוני, ובמיוחד הסרט החדש של הארס.

מנהלת אולפני סוני לשעבר ורועה הזכיינית של ספיידרמן איימי פסקל אמרה שהיא “שמחה” שהשותפות נמשכת. “זה נהדר. סיפורו של פיטר פארקר קיבל תפנית דרמטית רחוקה מהבית ולא יכולתי להיות מאושרת יותר שכולנו נעבוד יחד כשאנחנו רואים לאן הולך המסע שלו, “אמרה בהצהרה נפרדת. גם פייג ‘וגם פסקל יפיקו את הסרט השלישי, כפי שיש להם עם שני היציאות הקודמות של סולו ספיידי.

איקס

מה השתנה כדי להחזיר את ספיידרמן ל- MCU?

תמונה באמצעות תמונות סוני

נקודת ההדבקה במשא ומתן הגיעה באמצעות שינוי לאופן בו הסרטים הללו ממומנים ומי שומר על הרווחים. נכון לעכשיו, סוני לא נושאת אף אחת מהעלות לסרטי אולפני מארוול המציגים ספיידרמן. אבל הם גם לא מרוויחים אף אחד מהרווחים. עבור סרטי הסולו של ספיידרמן, סוני מממנת אותם ושומרת על כל הכסף. על פי הדיווחים דיסני רצה לחלוק את העלויות וגם את הרווחים. הם הציעו פיצול 50/50 או פיצול של 70/30 בין סוני לעצמם. ספיידרמן: רחוק מהבית הוא הסרט הגס הגבוה ביותר של סוני בכל הזמנים, ולכן הם נרתעו לחלוק את הרווחים. אז מלבד קווין פייג ‘שהסתעף ליקום מלחמת הכוכבים, מה השתנה?

ובכן, דו”ח שפורסם לאחרונה עולה כי אפל נמצאת בשוק באולפן משלהם, והטכנולוגיה הענקית נראית לרכוש תמונות של סוני. אם הם היו עושים זאת, בלי עסקה חדשה במקום, זכויות ספיידרמן היו ככל הנראה חוזרות למארוול בידור. לכן, אם ה- New Deal מונע את זה מלהתרחש, זה היה במלואו האינטרס של סוני להיכנס לרכישה כדי לשמור על הרבה זיכיון שימושי. סוני מתכננת סדרה של סרטים הקשורים לספיידרמן, מארסה 2 ועד ג’ארד לטו מורביוס ועד דמויות אחרות הסמוכות לעכביש כמו מאדאם ווב. דיסני תביא לכ- 25 אחוז מעלויות המימון ויקצור את אותו סכום של הרווחים, על פי וראייטי. הם ישמרו גם על זכויות סחורה.

אז לעת עתה, ספיידרמן חוזר ל- MCU. האם החדשות האלה משמחות אותך? אנו רוצים לשמוע מה אתם חושבים, בתגובות למטה או בקווי זמן הפייסבוק או בטוויטר שלנו!

תמונה מוצגת באמצעות אולפני מארוול

עודכן כך שיכלול דיווח מ- Variety.

Leave a Reply

Your email address will not be published.