Beauology 101: סמית ‘אהוב כמו גם ה- U.F.O המראה שלו בקומיקס

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

“Beau Smith מוכן לאינדיקציה לחלקים שלך לא נודעים.”

מאת אהוב סמית ‘

יש לי עמוק כמו כל אותם סרטי פלישה גדולים, לא כל כך גדולים, משנות החמישים. לרבים הייתה השפעה פנטסטית כל כך, אם אתה יכול להתקשר לזה כדי, של פצצת ה- H כמו גם הפצצה A, שלא תתבלבל עם הפצצה של היום, שלא לדבר על המלחמה הצוננת.

כילד שגדל בשנות השישים, תפסתי רבים מהסרטים האלה בטלוויזיה. בכל שבת בערב תחנת הטלוויזיה האזורית שלנו הייתה מנהלת את “תיאטרון צ’ילר”, בסך הכל עם מארח אזורי. אני בטוח שבאופן כמעט היה לכולכם משהו כזה גם באזור שלכם. תמיד שמעתי שלאזור בלוס אנג’לס באמת היו כאלה מצוינים. כמו שאמרתי, הייתה לי הערצה מצוינת לסרטי המפלצת, עם זאת מאוד אהבתי את סרטי הפלישה של Alien. פשוט מעולם לא הבנת מה עומד לצעוד או להחליק מאחד מאותם צלוחיות מעופפות או ספינות אזוריות. כמו כן מעולם לא הבנתם את כוונותיהם, עם זאת, אתם דיברתם כמו גם קיווית שהם רעים, כך שהכוחות המזוינים בארה”ב עשויים לסיים אקדחי מכשירים, בזוקות, טילים כמו גם פצצות. זה היה אפילו הרבה יותר טוב כאשר אנדרטאות לאומיות כמו גם ערים נהרסו במריבות אלה. כילד, הייתי מנגן את הנושאים האלה במדשאה הקדמית שלי עם תיק הגברים הצבאיים שלי, דינוזאורים כמו גם הפולשים המילטון האיומים שלי. רק בטלוויזיה בשעות הלילה המאוחרות אתה יכול לראות קלאסיקות כמו האוורד הוקס את הדבר מכוכב אחד נוסף, פלישה לגברים הצלוחית, מאדים זקוקים לנשים, פלישה לחוטפי הגוף, רוצחים מהחלל, פולשים ממאדים, לא של האדמה הזו כמו כן אדמת האי הזו. אצל צעיר כמוני, זה היה כמה מזמן הטלוויזיה הטוב ביותר אי פעם.

מאוחר יותר, כשגדלתי למה שעובר כמבוגר, גיליתי את אותו רומן בדיוק עם אקשן ישירות לווידיאו כמו גם סרטי מדע בדיוני של שנות השמונים כמו גם תחילת שנות ה -90. לדעתי, זה לא היה סרט פעולה מצוין באמת אם הוא יצאתי בתיאטראות; היה צריך להציע אותו רק בקלטת VHS או להציג ב- HBO כמו 3 בבוקר. אני עדיין יכול לזכור איזה כיף זה היה לחפש ישירות לקלטות וידאו בשובר הקופות האזורי כמו גם בחנויות הווידיאו של אמא ופופ שהיו בכל פינה. ככל שהתקציב נמוך יותר, כך הסרט היה הרבה יותר מהנה. פעולה, הרפתקאות, אומנויות לחימה, מדע בדיוני כמו גם סרטי אימה היו מלך בתקופה זו. כל כך מספר שחקנים עניים עשו כל כך הרבה סרטים נהדרים. אף סיפור עלילה לא היה טוב למעלה, זו הייתה גמישות חדשנית אמיתית עם סרטים כמו דרייב, גב אל גב, בני האלמוות, ראש העולם, נמר לבן, אקדחי דם, דרכי עיכול כמו גם אוקטן, עולמי קרוס, כוח אש, אוטומטי, Blackout, שלב 4, גזע כהה, האליטה, מעשי בגידה, מתח גבוה, כמו גם פרויקט: ShadowChaser. אלה רק מעטים מהסרטים הגדולים/הרעים שנפרצו באופן מעשי על בסיס קבוע.

למותר לציין שזה תמיד היה חלום שלי לשלב את הדומה לשני הז’אנרים הקולנועיים האלה/עשורים לסדרת קומיקס. בשנת 1990 יצא לי להפוך את זה ישיר לחלום של ספרי הקומיקס להתגשם בחלקים לא ידועים.

חלקים לא ידועים מס ‘1 הסדרה המקורית (אמנות עטיפה מאת בראד גורבי וטים טרומן.)

בשנת 1990 עבדתי כסמנכ”ל הפרסום לקומיקס Eclipse. הייתי שם שלוש שנים כמו גם כתבתי כמה דברים עבורם כמו כלבי סיכון כמו גם האימה השחורה. באותה תקופה, המו”ל דין מולייני רצה להציג שורה של ספרי קומיקס תחת באנר ה- FX שהרחיב את קו Eclipse לספרי קומיקס שיקסימו לקהל הסרטים/הטלוויזיה בנוסף לקוראי קומיקס שגרתיים. העברתי חלקים לא ידועים כאחד מאותם ספרים. זה התקבל.

היו לי העלילה, העלילה, הדמויות כמו גם הסדרה ממופה. אחרי הכל, עבדתי על זה כי הייתי צעיר ששיחק בחצר הקדמית, עם עירוי של שנות ה -80 ישירות לסרטי אקשן/מדע בדיוני, הייתי מוכן להתגלגל. פשוט הייתי צריך אמן. לא סתם סוג של אמן, האמן הטוב ביותר.

הלכתי למוסכמות רבות במהלך תקופה זו לקומיקס Eclipse. הייתה לי הזדמנות להסתכל על הרבה תיקים, כמו גם לסובב קצת מיומנות ליקוי חמה. שמרתי על אמן שהאמנתי שתהיה האפשרות “המושלמת” לחלקים לא ידועים. נתקלתי בהרבה אמנים מצוינים באמת, חדשים כמו גם מקצוענים שעשויים למלא את ההוצאה בכל מה שקשור לכישרון, אולם טרם גיליתי את הטוב ביותר ש”קבל “את מה שרציתי לסיים עם חלקים לא ידועים. היו לי הרבה אנשים שמנסים גם כן, כמו דוגמאות, שוב, עבודתם הייתה מהשורה הראשונה, אולם הם קיבלו תחושה של הספר כמו גם את הסיפור ברצינות או סתם לא קיבלו את התמהיל של שנות ה -50. פלישות כמו גם פעולה של שנות ה -80. כעבור זמן מה האמנתי שאני אצטרך להתאמן על אחד האמנים האלהבאמת להחזיק את היד שלהם בתהליך החלקים הלא ידועים, משהו שלא הספקתי לו. ואז נסעתי לאמצע אוהיו קון בשנה האחת שהם נאלצו לעבור דירה לשלב הרבה יותר כמו גם מתוך החלק השיטה של ​​אוהיו. הקונטינג הלך די נהדר כי הוא לא היה במיקומו השגרתי, לא צפוף, אולם עדיין ריצה נהדרת של אנשים. אני עדיין יכול לזכור שזה כמו אתמול, ישבתי ליד ביתן, קידמתי ליקוי חמה, חילקתי פליירים כמו גם הסתכלתי על תיקים, כאשר האיש הגבוה והדק הזה עם משקפיים כמו גם זקן מגיע באותה מידה כמוני שואלת אותי אם היה לי זמן להסתכל על יצירות האמנות שלו. הצהרתי “כמובן.” כמו גם הוא פרש את ערימת האמנות שלו, קסירוקס, תמונות כמו גם אפילו כמה מוצרים מפוסלים ביד שעשה.

חלקים לא ידועים: המודעה מתצוגה מקדימה של Diamond.

הדבר הראשון שנלקח לי היה מגוון המדיומים הגדול שהוא סיפק שהוא עבד בו; ספרי קומיקס, אנימציה, צעצוע כמו גם עיצוב דמות, ציור, כמו גם כמעט כל סוג של דמיון אחר שאולי תאמין. ראיתי דינוזאורים, חייזרים, נשים מקסימות, מערביות, צבאיות, בעלי חיים מצחיקים, אתה קורא לזה. עיקר עבודתו היה משהו שגם לא התגעגעתי אליו, נשים עירומות. הוא עשוי לראות את זה כמו גם באסליי, “רוב הדברים האחרונים שלי היו קומיקס מחתרת, במצב שפספסת את חוסר הבגדים.” אהבתי את חוש ההומור היבש של הבחור הזה. שמו של הבחור היה בראד גורבי (C. Bradford Gorby, בדוק אותו בפייסבוק).

ככל שהסתכלתי הרבה יותר עם הדברים שלו כמו גם דיברו איתו, החלקים הרבה יותר לא נודעים המשיכו לצוץ בראשי. בסופו של דבר דיברנו הרבה זמן. סיפרתי לו על חלקים לא ידועים כמו שזה היה כמו לדבר עם עצמי. בראד “קיבל” את מה שדיברתי עליו. למעשה, הוא הצליח להעלות על מחשבות משלי לפני שסיימנו. זה היה מצוין לדבר עם מישהו כמו אופק, שראה את אותם סרטי מפלצת בדיוק כמו גם שמח בהם מאותן סיבות בדיוק, שבדקו את אותם הרומנים בדיוק כמו גם קומיקס שהלך בחלקים לא ידועים שביל לא ידוע כמו גם היו השפעות.

סגנונות הדמות המקוריים של מריה לוצ’י מאת בראד גורבי.

עברתי על הדמויות הראשוניות מריה לוצ’י, פנדלטון ספור, שרה לארק, מיכל האחסון של הכריש כמו גם כמובן, הפולשים הזרים הרעים-הסקלים, כמו גם אני יכול לראות הכי טוב, בראד כבר צייר אותם בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו בראשו שלו בראשו שלו בראשו שלו את ראשו שלו בראשו שלו בראשו את ראשו. ו למותר לציין שכשחזרתי הביתה, שלחתי את בראד את כל גיליונות הדמות, תמונות המלצות, קווי מתאר, מידע על רקע על חלקים לא ידועים כמו גם הוא התחיל לעבוד על דוגמאות. הוטל עלי לראות מה הוא הולך להתברר.

סגנונות סקלון מוקדמים מאוד מאת בראד גורבי

דיברנו הרבה בטלפון, בחזרה כמו גם קדימה כמו גם שעות כל הלילה כאשר בראד עבד אמנות. זו הייתה אחת התקופות החדשניות המהנות ביותר בקריירה שלי. לא היה לי כל כך כיף כי פלינט הנרי כמו גם התמודדתי עם כלבי הסכנה. למותר לציין שהייתי מוצפת כשבראד שלח לי עותקים של האמנות שהוא הסתדר. זה התבונן בדברים שאלכס טות ‘עבד במצב רוח נהדר, גיליונות עיצוב, צילומי אופי, סגנונות ציוד, בגדים, בניינים, מלאכה, כלי נשק, כמו גם כל כך הרבה יותר. פשוט התרשמתי מכמות העבודה שעשה, כמו בדיוק איך זה נראה כאילו הוא שלף את הכל מהראש שלי כמו גם את הנייר. בראד שיפר את כל מה שוסיף הרבה יותר שכבות של פליאה. זה היה כמו חג המולד כמו שפתחתי את פולשי המילטון האיומים, הגרלו המצוין, אקשן קפטן, כמו גם G.I. ג’ו הסתיים כמו גם נגמרו.

בראד גורבי הרבה יותר מ”קבל “על מה החלקים לא ידועים.

רק כדי לספק לך, המבקרים שלא מכירים את חלקים לא ידועים, אולי זה יעזור:

בניגוד לסיפורים אחרים של פלישות זרות, אין זמן “לצפות בשמיים!”

הם כבר כאן.

ספור לא לוקח פה חצוף מסקלים.

סקלונים הם יצורים דמויי זוחלים חסרי רחמים אשר בקיאים היטב באמנות האפלה האפלה, פילאז ‘כמו גם גוזל. כאשר ניסויים לשיפור ה- DNA בעולם הבית שלהם משתבשים כמו גם הורגים את מירוץ הסקלון הנשי, הכוחות המזוינים בסקלון כמו גם מנהיגי המדע מכירים בכך שהם דרישה לחפש נשים מחליפות מתאימות שרק כדור הארץ העולמי יכול לספק.

כדור הארץ היה אמור להיות הבית החדש שלהם, אולם כמו כל סוג של בית חדש, היה צריך להיות מרוהט כדי לספק כמו גם להציע את הצרכים המעוותים של הסקלונים. הסקלים היו צריכים לייצר מירוץ היברידי חדש של סקלונים כדי להנחות את האדמה הזו שהם התארגנו כדי לשלוט בהם, כך שהם עשויים להתקשר לזה משלהם … לתמיד. כדי לגרום לזה לקרות, נשים אדמה יילכדו, זכרי האדמה היו בעלי עור כמו גם נעשה שימוש לניסויי DNA משופרים, עבודת עבדים או סתם נהרסו במקום שהן עמדו. לא תהיה שום התנגדות.

סור כמו גם לוצ’י חותך סקלון עד לגודל.

שני חברי מערכת עבירה פלילית של שיקגו הם Gאם לעשות את מיטבם כדי לוודא שזה לא יקרה, השניים האלה הם מריה לוצ’י כמו גם פנדלטון ספור, זוג חברי אלכוהוליסטים מאושרים מאוד שעלולים לסתיו מהעגלה כמו גם מתחת להגה בכל סוג של זמן ו

הם שני הדברים היחידים העומדים בין כדור הארץ כפי שאנו מבינים אותה כמו גם רכישת רוע עולם חדש לגמרי.

אורחי החגיגה הבלתי מוזמנים של לוצ’י.

זה נראה די חשוך, לא? ובכן, כמה חלקים לא ידועים הם, כמו גם שאסור לבדוק אותם אלא אם כן אתה נמצא בחדר מואר היטב, עם זאת יש גם דמויות כמו גם פיסות הומור שמאוהדי המדע המדעיים של שנות ה -50 כמו גם שנות ה -80 ישירות למעריצי הווידיאו באמת יעריך. לפנדלטון ספור פיתוחו של ארנולד שוורצנגר בראשו כמו גם הלך הרוח של מל גיבסון בנשק קטלני. הוא חולם שיום אחד יראה את חייו על מסך הכסף כמו גם למנוע מגברים עניים להכות אותו בעסקה כדי שלא יהרסו את הופעת הבכורה שלו במסך. מריה לוצ’י היא אגרוף יפהפה, ראשונה מאוד, כמו גם לעולם לא שואלת את החששות האישה המאוחרת, המוקדשת לקרקע כמו גם לפושעי לירה לשיקום. כשצפתה לזרוק גדול (רוב הזמן) היא מתעקשת שספור יחזיק את שתי שיניה שווא כדי שלא תאבד אותן.

“סמל במצוקה נלחם בחזרה!”

שרה לארק היא קסם לשעבר מלכת הפנה את מגיש החדשות בנוסף לחברתו של ספור … שלא לדבר על התפוח של כל עין סקלון. הגילו שיש לה את ה- DNA האידיאלי להיות מגדל ראשי לתוכנית ההיברידית שלהם. בתור סמל-במצוקה, שרה מוכיחה שהיא יכולה להיות הרבה יותר מקומץ כאשר היא נדחפת כמו גם דחפה רחוק.

בסקלונים יש צוות דמויות משלהם, חלקם, כמו מנהיגים טרג כמו גם לנסון, הם רעים טהורים עם אגו להתאמה, מה שהופך אותם לנבלים האידיאליים הרבה יותר מהן תרצו לראות מובס. Sleezmond כמו גם רובוק הם מנהיגי המדע שאינם מרוצים אלא אם כן הם מנתחים את בני האדם כמו גם מרגישים את עורם כמו גם איברים לעצמם. הרקונס הוא בריון סקלון גדול שקולו הוא כמו זה של מתולתל משלושת הסטוגות כמו גם חכם בערך. הוא מבקש להיות תאריך הנשף המסכן של כל אישה.

אמנות שיווק מיוחדת מחלקים לא ידועים סדרה 1 וכן סדרה 2 מאת בראד גורבי.

מיכל האחסון של הכרישים הוא חוליית מכה סמויה המנוהלת על ידי משרד ה- D.A. המצטרף לספור כמו גם לוצ’י כדי לקלורוקס-וויל את הסקלונים מעל פני כדור הארץ. לא תגלו הרבה יותר חסידי ראש מאשר טנק הכריש. חבר אחד, ברווז דרדן, מגלה את זה להתרחק לשיר את השיר של דבי בון, “אתה מאיר את חיי” כשאתה הופך את זורק הלהבה שלו במלחמת העולם השנייה על סקאלונים. קארל האומלל, נהנה ללכת על אצבעות אצבעות בוהן במאבק עם הארקונס כשהם גורמים נזק בטחונות של כל דבר בדרכם. הטרג הרשע מגלה את לוצ’י מושך ביותר כאשר היא מכה את שיניה הקדמיות, או “לועס חתיכים” כשהוא מתקשר אליהם. למותר לציין שחלקים לא ידועים מלאים בדמויות.

מעולם לא דמיינתי חלקים שאינם ידועים כטועים בעבודתו של ניל גיימן או לזכות בפרס הארווי, לא. חלקים לא ידועים תמיד היו משתמעים להיות אותו סרט B שראית בלי אשמה בשעה 3 בבוקר כשטרפת שקית פריטוס גבינת צ’ילי עם חלב שוקולד. זה ספר הקומיקס שאתה כמו גם החברים שלך שבדקת כמו גם קח ציטוטים ממנו.

חלקים לא ידועים: השתלטות עוינת מס ‘2 (סדרה שנייה. קומיקס תמונות. אמנות מאת סקוט איטון ודני מיקי)

מאז 1990, חלקים שלא היו ידועים כמו גם שתי בעיות שונות סדרות מיני, שתי כריכה רכה סחר, ספר מקור, ספר סקיצות כמו גם פורסם על ידי Eclipse Comic ריצה מוגבלת עם קומיקס חוות אגרוף מעופף. זה הוצע ממש כאן ב- Westfield Comics באירועים שונים כמו גם ניתן לגלות כאן דיגיטלית.

חלקים לא ידועים הדהימו אפילו אותי עם העקבותיו הארדקור באמת. אחרי הרבה יותר מעשרים שנה, יום לא עובר מבלי שמישהו יחבר אותי לגבי חלקים לא ידועים. כשאני מבצע מוסכמות כמו גם חתימות בחנויות, זה עדיין אחד הקומיקס שנרכשו כמו גם חתום בשולחן שלי. היו לי כל מיני חלקים בדיוני מעריצים לא ידועים שנשלחו אלי, דגימות אמנות כמו גם מחוות כמו גם דמויות פעולה מותאמות אישית. אני מניח שאתה יכול לציין שאני מוביל פולחן לא ידוע בחלקים.

בראד גורבי עובד אצל דיסני דאון באורלנדו פלורידה בימינו כמו גם פרש חצי מספרי קומיקס. ימיו הם קדחתניים לפיתוח כל מיני דברים של דיסני שאתה רואה כמו גם אהבה. כמו כן הוא ממשיך להתאים אישית כמו גם לייצר דמויות פעולה מדהימות, צבעים, משיכות כמו גם נשאר היפר קריאייטיב. אני מקווה שיום אדם, בראד, כמו גם אני אצטרף אליו כאשר הרבה יותר כמו גם יזרוק לך הרבה יותר חלקים לא ידועים, כמו גם להמשיך בפלישה. יש לי מבצעים נהדרים של סיפורים כמו גם אפילו כמה חלקים שלא פורסמו סיפורים לא ידועים בכספת שהוכנו לשחרר. אני עדיין מסתכל על הגשות לחלקים לאמנים לא ידועים לבעיות עתידיותכמו גם סיפורים, אולם שוב, כאמן, הם באמת יצטרכו “להשיג” על מה החלקים הלא ידועים עוסקים בהם.

חלקים לא ידועים סחר בכריכה רכה (אמנות כיסוי מאת בראד גורבי)

כל החלקים הלא ידועים שפורסמו על ידי רוברט היקי כמו גם האנשים המצוינים ב- SkyStorm o

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.