גרנט גוסטין עונה 9 חידוש – הצעה חדשה לפלאש נראית ככל הנראה

נראה שהפלאש עשוי לקבל עוד עונה אחת! נראה כי חידוש עונה 9 עבור הלהיט CW ההבזק יתרחש מאוד לאחר דיווח כי הכוכב גרנט גוסטין מתקרב לעסקה חדשה לשנה. הסדרה נמצאת כרגע בעונה השמינית שלה כמו גם עונה אחת נוספת הייתה באוויר זמן מה. הפלאש התחיל את העונה החדשה ביותר שלו בסוף 2021 עם קרוסאובר ארמגדון בן חמש הפרקים, ובו כוכבי חץ אחרים. שאר העונות לא מתרחשות עד מרץ, כמו גם לא הבנו אם זה היה מנגינת הברבורים של בארי אלן ב- CW. אני מקווה שזה לא.

מה יכלול חוזה חידוש גרנט גוסטין?

תמונה דרך ה- CW

היו דיבורים כי חידוש רב-שנתי היה על השולחן, אולם לעת עתה נראה שגוסטין הולך עם עסקת החוזה לשנה. גוסטין כביכול מקבל העלאה גדולה לחידוש, כאשר הכנסותיו הנוכחיות האמינה כ -200,000 דולר לפרק, כמו גם הוא עלה במעורבותו בעונה חדשה ב -15 פרקים. בתנאי שה- CW מוצע כעת למכירה, לא בטוח בדיוק כיצד הדבר עשוי להשפיע על חוזים חדשים כמו גם על משכורות בעתיד.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

זה לא הלם שגוסטין יחזור לעונה 9 של הפלאש. עוד בשנת 2020, גוסטין המשיך בפודקאסט של אלום סמולוויל של מיכאל רוזנבאום, בתוכך, שם הם דנו באפשרות של יותר עונות. גוסטין השמיע את הרעש כמו שהאוהדים עשויים להסתכל קדימה יותר, אולם זה לא היה בטוח מאז של המגיפה. הוא אמר:

“השיחות באמת התחילו כבר להוסיף שמינית פוטנציאלית כמו גם תשיעית (עונה), אולם אז המגיפה הזו קרה, כמו גם כל מה שהפסיק. אנחנו לא מבינים מתי אנחנו חוזרים, כמו גם אני לא מבין מתי אנחנו הולכים להמשיך בשיחות משא ומתן מחדש. ”

אמנם אין זה טריק שהמגיפה השפיעה מאוד על שני לוחות הזמנים של הצילומים, אך עונה 8 החלה בנובמבר האחרון וכן הביאה למעריצים את האירוע “ארמגדון” האגדי, אולם שום מושג אם עונה 9 הייתה על השולחן. דמויות פלאש אחרות של OG ג’סי ל. מרטין (ג’ו ווסט), קנדיס פאטון (איריס ווסט), כמו גם דניאלה פנאבאקר (קייטלין שלג) הסכימו להצעות פלאש חדשות בשנה שעברה, אולם זה לא ציין אם זה כלל עונה 9.

האם עונה 9 תהיה העונה האחרונה כחלק מהעסקה החדשה?

תמונה דרך ה- CW

יש הרבה מאוד שמועות שצפות סביב שעונה התשיעית של הפלאש יכולה להיות האחרונה, כמו גם בכנות, זו ריצה סולידית. חץ הסתיים בעונה 8 ואילו מופעים אחרים נמשכו הרבה יותר זמן (סמולוויל עטוף אחרי 10 שנים בזמן ש- Supernatural המשיך לשיא 15 שנה). גוסטין עצמו הצהיר בתוכך ששיחק בארי אלן אכן הוציא ממספר עבודות אחרות שהוא התעניין בהן. הוא אמר:

“אני מודע במיוחד במיוחד ברגעים ספציפיים של כמה בדיוק אני בר מזל כמו בדיוק כמה דברים שונים עשויים לעלות עד לנקודה זו. (אבל) יש המון דברים שאני מרגיש שפספסתי. בארבע ההפסקות האחרונות הייתה לי עבודת הפסקה שנפלה מאז של הפלאש. יש הרבה סיכויים אחרים שזמינים (נעלם) מאז סידור סכסוכים. ”

עם זאת, גוסטין הבין שאולי דבריו לא היו מתפרשים. זמן קצר לאחר שהיה בפודקאסט של רוזנבאום, הוא דיבר עם הבידור הלילה והבהיר דברים ואמר:

“אני בהחלט יכול לראות את עצמי עושה יותר מאשר רק זה (עונה) שנשארתי בחוזה הנוכחי הזה. שבע (עונות) האם זה לרוב צוות השחקנים, עם זאת אני מאמין שזה יהיה פנטסטי אם נוכל להמשיך אחרי זה. יתכן שלעולם לא יש לי משימה מדהימה כל כך, שאנשים רבים באמת מתכוונים לצפות בהם, אז אני לא הולך לקחת את זה כמובן מאליו. ”

אתה יכול להמשיך לצפות בעונה 8 של הפלאש ב- CW כשהוא מתחיל שוב ב -9 במרץ. עונות 1-7 נמצאות כרגע בנטפליקס.

מה אתה מאמין שגרנט גוסטין עונה 9 מציעה אמצעי חידוש לסדרת הפלאש בכללותה? האם זה ימשיך לעונה העשירית? האם אתה מאמין שזה צריך להסתיים? בואו נבין בתגובות למטה!

תמונה מוצגת דרך ה- CW

h/t tvline.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.