לא וונדה ולא וונדוויז’ן דואגים נבל ענק לשגשוג

אם אתה אוהב אותנו אנשים ממש כאן בשנות הקומיקס, רוב הסיכויים שאתה מתכנן את כל השבועות שלך סביב פרקים חדשים של Wandavision. סדרת מארוול הגאונית משחררת פרקים קבועים על דיסני+, כמו גם הזמן עובר במהירות יותר מאשר אהרון טיילור-ג’ונסון בסוקוביה. כלומר, אנחנו כבר מתקרבים לסוף הסדרה. למרות שיש לו רק שלושה פרקים, המופע טרם (התראה של ספוילר) שם את הנבל הראשי שלה. עיכוב זה מפעיל את Ruckus Online, עם הרבה מתחילים לסתיו כמו עם הסדרה מאז. עם זאת, אנחנו לא כל כך בטוחים ש- Wandavision זקוק לנבל ענק.

הנה האזהרה שלך! פרסום זה יכלול ספוילרים בששת הפרקים הראשונים של Wandavision. אם אתה דורש סיכום, המשך לפרק 6 שלנו בפרק 6 שלנו, כמו גם חזור לזה במועד מאוחר יותר.

תמונה באמצעות דיסני+.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

מדוע Wandavision זקוק לנבל?

מארוול עשתה משימה מצוינת שהציגה כמה נבלים מפחידים (ולעתים קרובות קשורים אליהם). היה תאנוס, עם רצונו שלא נגמר להציל את העולם על ידי מחיקת מחציתו. קילמונגר רצה לסיים את דיכוים של אנשים ממוצא אפריקני במקומות מעבר לוואקנדה תוך הרוממה לכוח הגדול ביותר. הרישום נמשך. מאז הנבלים הרב-שכבתיים כמו גם הנבלים האוהדים הנפוצים, הגענו לגלות שכל בדיקת פלא חייבת לכלול את הציפייה לאנטגוניסט כתוב היטב.

ובכן, כמעט הגענו עם Wandavision, כמו גם טרם היה רעה ענק כמו תאנוס. בטח, יש לנו את הייוורד, S.W.O.R.D. במאי, שהתמונות שלו מצופות בחושך. עם זאת החשיפה הענקית טרם קרה, אם אי פעם. כמו גם זה מרגיז הרבה יותר מכמה אנשים.

תמונה באמצעות אולפני מארוול.

היעדר נבל מייאש לחלקם

דרמה התרחשה באינטרנט כאשר סופר TVLine, מאט ווב מיטוביץ ‘, הוציא פוסט שכותרתו “מדוע Wandavision צריך לחשוף את עניו העצומים עכשיו, לעומת מאוחר יותר.” במאמר זה, מיטוביץ ‘משתף כי הלקוחות דואגים לאישור שמה שהם נהנו אינו הכל ללא כלום. ככל הנראה, זה מכיוון שנגמר לנו הזמן להבין לחלוטין את “המוטיבציות כמו גם האמצעים” של מי שזה בסופו של דבר. כל דבר שאינו חשיפה ענקית יהיה “בזבוז”.

מיטוביץ ‘אינו לבד באמונה ש- Wandavision היה פחות מספק עד לנקודה זו. פוסט קודם של Indiewire, שנכתב על ידי הסופר בן טרברס, מציע שהפרק הנוכחי לא הוסיף דבר לסיפור. “עוד שבוע, עוד אחד מחכה,” הוא כותב. עם זאת אנחנו באמת מחכים? האמנתי שאנחנו פשוט צופים.

Wandavision כבר מספיק

בטח, למארוול יש רקורד לחיבור נבלים מפוארים. כמו כן, בדרך כלל אנו מרכזים את התחזיות שלנו כמו גם את הציפיות סביב מי הבא יכול להיות. כולנו עושים את זה. עם זאת Wandavision הוא הרבה יותר מאשר רק איזה אדם מסכן בתלבושת נהדרת. במקום זאת, הסדרה היא תיעוד על ייאוש כמו גם מה שהיא יכולה לעשות לאדם. עבור וונדה, הטראומה של איבוד כל משק בדיה כמו גם כמו חייה היא הנבל האמיתי.

לא כולם חולקים את נקודת המבט ש- Wandavision זקוקה לנבל אתמול. ציוץ ויראלי שנערך לאחרונה על ידי אשלי אסקדה מזכיר לנו שהסיפור של וונדה יכול להספיק מבלי שבחור חזק שמקים לה דברים עבורה.

יש לה נקודה. עמידה בסיפורו של וונדה מקסימוף לא עוסקת עם איזה בחור מסכן מעולה. הסיפור שלה הוא מוחלט ללא תוספת של כל אדם אחר.

הנבלים האמיתיים של הסיפור הזה הם אנשים שכבר ראינו. זה ההשפעה שהייתה לשווקים סטארק על ילדותה של וונדה, מה שהופך אותה ליתומה בגיל צעיר. זה אולטרון, שהרג את אחיה. זה תאנוס שהיה אחראי למותו של חובתה כמו גם למזעור כוחותיה. לבסוף, יש וונדה עצמה על כך שעשויה לחטוף את חייהם כמו גם את המוחות של עיירה שלמה (אם כי, לא בכוונה עד כמה שאנחנו יודעים). כמו גם בסופו של דבר, הנבל הגדול ביותר הוא חוסר התמיכה המוצעת לאנשים המטפלים בצער.

יש לנו כבר נבל Wandavision

בהתבסס על מה שאנחנו מבינים על אולפני מארוול, לא נהיה המומים אם אופי כלשהו בוונדוויז’ן אכן יביס לנבל ענק אחד נוסף. זה יכול להיות שהיוורד בסופו של דבר להיות אידיוט גדול עוד יותר. או שזה יכול להיות אגנס, עטוף במסתורין. או היי, אולי ראלף (שכמה אנשים בצוות שלנו מאמינים שהוא מפיסטו) צפוי לצוץ בשלב מסוים. עם זאת בסופו של יום, אנחנו נהיה הרבה יותר בסדר אם זה לא יקרה. או אם, למגינת לבם של מבקרי WANDAVISION, נבל לא צץ עד השנייה האחרונה ביותר. מארוול עוסק בהגדרת דברים עבורהעתיד, אולם אם מישהו אכן מופיע זה לא הסיפור שלהם. זה של וונדה.

הסיפור של וונדה יימשך מעבר לסדרה זו. היא תופיע ברופא מוזר במולטי השיגעון. אולי סיום ה- Wandavision יגרום ישירות לאירועי הסרט, שם וונדה כבר לא לבד בניסיון להביס איזה “Big Bad”. היינו מאושרים עוד יותר לראות אותה נכנסת לתמונת הקולנוע הזו עם מטפל גדול מאוד, כמו גם כמה חברים טובים הרבה יותר תומכים (אגב, מדוע וונדה לא מסתובבת בייעוץ ייאוש עם הוקיי? האם הם אפילו טקסטים טקסטים היא תשאל בדיוק מה שלומך?). או שהוא גם קדחתני עם קייט בישופ?

הסיסמה שלנו ליהנות מהסדרה הזו תמיד הייתה “לשבת כמו גם ליהנות מהנסיעה.” Wandavision אינו דורש נבל משמעותי כדי להיות הצלחה. וונדה צריכה להיות סיפור שמרכז את צרכיה, רצונותיה, כמו גם בכל חוזקותיה או כישלונותיה.

תמונה מוצגת באמצעות דיסני+.

Leave a Reply

Your email address will not be published.