רישום הקומיקס נטול ההסגר שלך ליום רביעי

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

KC קרלסון. אמנות מאת קית ‘ווילסון

טור KC של KC Carlson

אה, הטור הראשון שלי מהבונקר הנסתר שלי …

הנה כמה דברים מדהימים שצריכים לצאת היום (25 במרץ). מקווה שהקומיקס שלך יגיע אליך בקרוב בלי הרבה בעיות …

מעבר לענק הלא ידוע מספר 1

100 עמודים מעבר לענק הלא ידוע: היי, וויין מרקלי רק לאחרונה חיבר סקירה פנטסטית בסדרת הענקים האחרונים של 100 העמודים של DC, אז האמנתי שאסתכל על אחד ספציפי: מעבר לענק מספר 1 הלא ידוע! מבקרי DC ארוכי שנים ישמרו מייד על הכותרת/הסדרה הזו כמספקים (או בדרך כלל יותר מציגים מחדש) כמה ממכנסי המדע הבדיוני המסורתיים של DC. ובכן … זה לא בדיוק כזה, כמו הסיפורים העיקריים כאן מככבים את גיבורי העל של DC-כולל סופרמן, באטמן, הפלאש, כמו גם פנס ידידותי לסביבה-אם כי כמה מהמדע הבדיוני-או-מדעי של DC- רק תווים מעורבים! לכן, היו מודעים לכך שאנשים כמו קמנדי (הילד האחרון עלי אדמות!), אדם מוזר, כמו גם לגיון גיבורי העל כלולים גם כן. אני בהחלט מסתכל קדימה לזה! (אולי מאז שהשתמשתי כדי לערוך את ה- LSH במה שמרגיש כמו עולם מקביל.)

ליגת הצדק של אמריקה: הציפורן – הקולקציה הכוללת

אם כבר מדברים על דברים מעולם מקביל, DC מוציאה מחדש את ליגת הצדק של 312 עמודים של אמריקה: The Nail-האוסף הכולל של הסופר/האמן אלן דייוויס, כמו גם את האמן מארק פארמר. כשזמן, מזמן, מזמן, זו הייתה אחת העבודות שלי כעורך קומיקס DC, כמו גם פיצוץ בעבודה עם המומחים הפנטסטיים האלה (וגם בחורים מצחיקים באמת)! למרבה הצער, הייתי צריך לעזוב את העבודה לפני שהיא הושלמה, כמו גם את הבחור שעמד בי קיבל את היסטוריית האשראי הרשמית לעריכת DC (כי זה היה הכללים), אולם בעיקר הייתי שמחתי להיות קשורה לתפקיד בכלל. זה בהחלט להיכלל בכל סוג של רשימה של הסיפורים הטובים ביותר של JLA! אלן. סימן. מריע!

ארבעה פנטסטיים פלאים תמונת מצב מס ‘1

ב- Marvel, שורה חדשה של צילומים אחת מציגה את הדמויות הגדולות ביותר של מארוול מתקופת הזהב להיום (וכנראה מעבר!). ראשית מאוד היא ארבעה פלאים מצוינים בתמונת מצב מספר 1. זה נכתב על ידי אוואן דורקין כמו גם שרה דייר (חיות נטל, רוח רפאים: קו חוף לחוף) כמו גם מאוירים על ידי בנימין דיואי (חיות הנטל). זה איחוד המוסדות הגבוה של ג’וני סטורם (היי, היי, האם אני מרגיש זקן …), כך שיש המון חברות ותיקות, נבלים לשעבר, מזכרות מוזרות, צלייה של וויני על החוף, כמו גם כמובן … הכלב הלא אנושי מובן כמנעול! (כל כך הרבה עבור הווינים …) הטובים מכולם, כל בעיה בסדרת “תמונת המצב” החדשה הזו תכוסה “על ידי ציור של הדמות הראשית של כל גיליון מאת אלכס רוס!

Hellions #1

Hellions הייתה תת-זכייה ארוכת שנים של ה- X-Men של מארוול (חלקם נבלים בפועל), כמו גם סדרת Hellions חדשה הופכת היום לראשונה-שחר ה- X Hellions. זה נכתב על ידי זב וולס כמו גם שצייר סטיבן סגוביה, כמו גם צוות השחקנים המקדים יכלול אמפת, האווק, מיסטר סינסטר, מטפלת (הו, בבקשה, לא …), יצרנית יתומים, פסילוק, סקלפונטר, כמו גם פראי יֶלֶד. כמו כן זה די הרבה מה שאנחנו יודעים, אז נגלה יותר יחד עם כולם!

Hulk אלמותי #33

אם אתה מסתכל על הפניות של Hulk #33 אלמותי, תראה המון כיסויי גרסאות לבעיה – כמעט כאילו זה היה איזשהו אירוע או משהו כזה. ובכן, גוש מעז את זה, זו חגיגה! Hulk #33 האלמותי הוא באמת ה- Hulk #750 המדהים – אם תוסיף את כל הסדרות הקודמות של הולקי מאז בדיוק אחרי הסיפורים לימים מדהימים. כמו גם פשוט חושב … הוא עדיין משתמש באותם מכנסיים קרועים בדיוק! (Ewww …) (btw, אני סומך על המתמטיקה של מארוול על זה …)

לגיון גיבורי-על #5

יש מנהג ארוך שנים להוסיף חברים חדשים ללגיון גיבורי העל, המתרחשים שוב בבעיה מספר 5 של היום (ולתוך מספר 6)! בדרך כלל הדברים האלה לא מסתדרים בצורה טובה במיוחד (מכיוון שיוצרי LSH כמו גם עורכים בדרך כלל רצים בצד הסדיסטי …), כך שזו באמת אחת מאותן בעיות “כל דבר יכול לקרות” שה- LSH היה כאשר הבין עבורם! היזהר מפנס זהב, מפלצת ילד, כמו גם גורל רופא! (הממ, נראה שלפחות אחד הדברים האלה לא כמו האחרים! מסורת אחת נוספת של LSH!) זה של BMB (aka בריאן מייקל בנדיס), ראיין סוק, כמו גם טרוויס מור.

__________________________________

KC Carlson – עורך LSH לשעבר … כמו גם אנשים עדיין לא יעזבו אותי לבד. רוץ … רוץ … יש לי מחלת לגיונרים!

ווסטפילד קומיקס אינו אחראי לדברים המטופשים שלדברי KC. במיוחד הדבר הזה שבאמת הרגיז אותך. שבוע אחד להכניס את הקומיקס החדש שלי להסגר. (אני מאפשר להם לבדוק אחד את השני. הם יכולים לעשות זאת מכיוון שיש להם זרועות מקל מטורפות-כמו ג’וHnny DC! קחו בחשבון אותו?)

מה שמזכיר לי … מדוע אין דמות של ג’וני DC Funko? כמו גם הרבה סימנים חוצה חוצה?

Leave a Reply

Your email address will not be published.